Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha kitörne egy háború (világmé...

Ha kitörne egy háború (világméretű) Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Személy szerint én (családom van) a menekülést fontolgatom, csak ennek a mikéntjét, és azt hogy HOVA nem igazán tudom. Kétlem, hogy okos ötlet ülni itthon és várni a véget, harcolni meg harcoljon az aki annyira vágyik rá. Én nem akarok "hős" lenni.
2015. febr. 10. 07:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Tuti lennének előjelei.

Mennék olyan országba, ahol nincs probléma.

2015. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igaz, bár én a világ jelenlegi történéseit egyfajta előjelnek is tekintem. Csak túl hamar drasztikus döntéseket hozni sem érdemes.
2015. febr. 10. 07:36
 3/17 anonim ***** válasza:

Világháború nem lesz, mert a nagyhatalmak tele vannak atommal.

Ennyi erővel a hidegháborúból is világháború lett volna. Akkor sokkal keményebb volt a helyzet.

2015. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg kitörne egy világháború, akkor nem tudsz sehová menekülni, mert máshol is az van.
2015. febr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Kedves kérdező én egyet értek veled. Azt hogy hova, azt elég nehéz megválaszolni. De ha belegondolunk Amerika biztos bele avatkozna egy ilyen háborúba . Én Amerikát választanám még akkor is ha már majdnem hogy lejárt lemez kimenni. Azért mert Amerikának jó tesz a háború a fegyverek miatt és Amerikában a jól léten kívül valószínű hogy nem érződne semmi. Persze ez se biztos.


Kedves első válaszoló, szerinted az nem előjel hogy holnap fognak tárgyalni és ha nem sikerül megegyezni az oroszoknak és az ukránoknak akkor lehet megtörténik?

Jó lehet nem világ méretű, de be fogják vonni az európai uniót. Így mi is érintetek leszünk.

2015. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én sem szeretnék hős lenni, harcolni. Valahova jó lenne elvonulni, ahol nincsenek harcok. De ha atomháború lesz, akkor sehol sem vagy védve.
2015. febr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
5. vagyok. Szerintem atomháború biztos nem lesz mert az az emberiség kipusztulását jelentené és ezt senki nem akarja egy kis országért de egy vallásnak a tiszteletben tartásáért sem mert akkor már nem értelme...
2015. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem fog kitörni, de ha mégis, akkor lelépek Kanadába vagy valahová menekültként.
2015. febr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Azt azért vágjátok, hogy háborús helyzetben - főleg ha az világméretű - még a legdemokratikusabb államok sem szeretik kiengedni a határaikon a katonakorú polgáraikat. A semleges államok - mert szövetségesbe és ellenségesbe nyilván nem mehetsz - meg nagyon is korlátozzák azok számát akit befogadnak.
2015. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Határokat lezárnák nem mennétek ti sehova, jönnének értetek besorozni mire észbe kapnátok.
2015. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!