Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem esnek túlzásba az állatvédők?

Nem esnek túlzásba az állatvédők?

Figyelt kérdés
Ha verem a feleségemet meg a gyerekemet, akkor a rendőrség semmit sem tud tenni. De ha fenékbe billentem a kutyámat az udvaron, akkor megnézhetem magam. Jól van ez így?

2015. febr. 5. 07:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Ugye tudod, hogy ez egy baromság, amit írtál?
2015. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ne aggódj, az állatkìnzásra is tesz a rendőrsèg. Sőt ha elkaszálsz egy buszmegállónyi embert kocsival az is csak 1-2 èvet jelent, ha elèg pènzed van felfüggesztve.
2015. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem kéne verni és akkor nem lenne semmi probléma.
2015. febr. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
dehogynem. Az a túlzás, hogy nem verheted az állatodat. Te egy nagyon h***e ember vagy.
2015. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

"Egyiket sem kéne verni és akkor nem lenne semmi probléma."


De hát valakibe muszáj mindig belekötni, Magyarországon vagyunk.

2015. febr. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
A rendőrségre mindenre szarik, csak a traffipaxozáshoz értenek.
2015. febr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:
100%

"Ha verem a feleségemet meg a gyerekemet, akkor a rendőrség semmit sem tud tenni."


Feljelentés meg tanú nélkül tényleg nem, de úgy az állatos esetben sem. Az állat viszont nem lehet tanú, az emberek igen. Tehát ha akarnak, tudnak tenni ellene.

2015. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

"Ha verem a feleségemet meg a gyerekemet, akkor a rendőrség semmit sem tud tenni. De ha fenékbe billentem a kutyámat az udvaron, akkor megnézhetem magam."


Biztos, hogy neked szabadlábon kellene lenned?

2015. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Azért senki nem szól, ha seggbe rúgod a kutyádat, de azért már igen, ha undorító ösztöneidnek teret engedve halálra kínzod szegényt. Az ilyen embereket ki kéne rángatni az utcára és tömegesen meglincselni.

Szerinted túlzás az, ha valaki tesz az állatkínzások ellen? Szeriunted túlzás az, hogy bűncselekmény állatot kínozni?

Igazámn hülye ember vagy, kíméld meg a ismerőseidet magadtól.

2015. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom ki hogy van vele, de én is néha úgy gondolom hogy az állatoknak több jogai vannak mint az embereknek.

Szerintem a kérdezõ nem magából indult ki, biztos csak szemléltetésképpen hozta a példát

2015. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!