Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen érzést vált ki belőlete...

Milyen érzést vált ki belőletek, amikor fideszes politikusok vigyorgó arcait látjátok?

Figyelt kérdés

Azt mondják a szem a lélek tükre,de szerintem a mimika és sokat elárul.

Amikor látom ezeket az embereket mosolyogni,nem örömöt látok az arcukon,hanem inkább gőgöt,pökhendiséget,nagyképűséget,gúnyt.

"Bármit megtehetek,mert én vagyok a császár".

Nagyon visszataszítóak számomra.


2014. dec. 22. 05:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint fognék egy bajonettet felmetszeném a hasüregüket, kihúznám a beleiket, a nyakukra tekerném és arra kötném fel őket a hősök terén. Remélem nem baj, hogy őszintén válaszoltam.
2014. dec. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

ugyanazt a reakciót, amikor a forgalomban látok egy luxusszarban ülő pökhendi valakit vigyorogni, amikor bemegyek elé a 28 éves roncsommal.

Több, mint valószínű az is fideszes, de lehet, volt mszp-s, bár nem kizárt, hogy jobbikos, vagy lmp-s.

2014. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-a múltkor én leköptem egy ilyent,azt utána kaptam észbe,hogy na most pucolhatom le a képernyőmet, ))
2014. dec. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Már ne is haragudj!


De egyik párt képviselői sem vigyorognak így,ahogy ezek.

Azon agyalnak mire fogják költeni azt a sok pénzt.Meg hogy lesz még több.

2014. dec. 22. 07:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg mikor egy újságíró feltesz nekik egy egyszerű kérdést,beleröhögnek a képébe és hazudoznak.
2014. dec. 22. 07:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket vissza kellene az anyjába nyomni! Fejletlen, erkölcstelen "emberek"!!! Egyszer "fizetnek" érte, ebben biztos vagyok...!!!
2014. dec. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Most csak 133-an röhögnek.

Amikor akasztani fogják őket, akkor meg 10millióan fognak röhögni.

2014. dec. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Ez kellett, a magyarok feudalizmusra és cselédsorsra vágytak.

Hát most megkapják.

2014. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!