Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Internetadó?! (kérdésed túl...

Internetadó?! (kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Még csak most láttam és sok kérdésem van ezzel kapcsolatban mivel antiszociális létemre sokat netezek és szeretek sorozatokat és filmeket letölteni.

A torrent oldal máris kirakta, hogy mennyi adót ér a feltöltés. Az azt jelenti hogy ha mától letöltöm akkor már egyből valamilyen módon fizetnem kell? Tehát már mától él ez az baromság? Havonta több 10ezer forint csak azért mert otthonülős vagyok és nem akarom elinni meg cigizni a pénzem?


2014. okt. 21. 23:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"Havonta több 10ezer forint csak azért mert otthonülős vagyok és nem akarom elinni meg cigizni a pénzem?"


Na irány inni meg cigizni!

2014. okt. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
56%

szerintem azt csak poénból rakták fel :) ncore, ugye?

a mai modernizált világban teljesen életképtelen elképzelés, nem csak a magánembereket, hanem a vállalatokat is tönkre tenné

2014. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

INTERNETADÓ = ficsúrok népfelmérésevel!

Sikerült

2014. okt. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%

Még nem lépet hatályba de már mosta akkora felháborodást keltet h szerintem nem is fog.


Neked 10 jó vagy nekem 50.

Mert én sok olyat is leszedek amit be se hoztak és másképp hozzá se jutnák v mondjuk 300 E ft és már bocs de nem futja rá.

Egyszer kiszámoltam h kb az össze eddigi lenne olyan 20 milla.


Nem tom ezt h képzelik am mert nem csak én de mindeki más is használ netet.

Söt már ott tartunk h ez az emberek egyetlen szórakozása.

Szarrá van hajtva mindenki hazajön a melóból pihenne leül nettezni v megnéz egy filmet v zenét hallgat v játszik v mit.


Ha ezt is elveszik mit csináljon ?

nuku film nuku zene nuku játék chat, blog, fb...

Ráadásul rengeteg suliba és melóhelyre is kell.

internet nélkül ma kb élet sincs a tv rádió minden digitális ami a nettöl jön.


Hát mi van olvassunk v mi ?

Ok nincs vele bajom de állandóan ?


Am én is hasonló vagyok.


25 F

2014. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

"szerintem azt csak poénból rakták fel :) ncore, ugye? "


Igen ? és a Kossuth Téri jelenleg több mint 6.000 fös vasárnapi tüntetés is csak poénból lesz ugye ?

Biztos unatkoznak !

2014. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%

Figyeljetek skacok, ez csak egy semmi tervezet!

Ne szarjatok be!

miféle emberek vagytok!

2014. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Nyilvánvalóan elterelés a korrupciós botrányról. Régebben is dobott már be ilyen trükköket Orbitron és a rezsim. Ha ezt bevezetnék, az a világ összes létező trendjével szembemenne, és akkora kárt okozna a gazdaságnak, hogy a bevétel hússzorosát bukják el áttételesen.
2014. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
oRBITRON, sok felhasznalonak...kifizeti
2014. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Elvileg maximum havi 700 Ft:

[link]

és a szolgáltatók fizetik:

[link]


Egyébként nincs új a Nap alatt - külföldön is voltak rá tervezetek - ezzel akarták visszaszorítani a spam-áradatot, illetve a nagy fogyasztókkal megfizettetni a hálózat használatát (ezzel csökkentve az agyba-főbe letöltögető "nethuszárok" hálózatlassító hatását).


Arról nem is beszélve, hogy az egyes tárhely-/VPS-/szerverhoszting-szolgáltatóknál, IP tranzit-szolgáltatásnál is fizetni kell a forgalmazott adatmennyiség után (vagy a haviudíjért adott adatforgalom bonyolítható) - bár azt nem az államnak fizeted hanem a szolgáltatónak.

2014. okt. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
^ Ugyanaz a válasz már a második kérdésnél = propaganda tag.
2014. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!