Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért cenzurázzák még az...

Miért cenzurázzák még az apróhirdetéseket is?

Figyelt kérdés

Volt egy kandúrom, akinek az orra alatti fekete szőr nagyon hasonlított Adolf Hitler-féle bajusztipusra. Részemről nagyon viszolygok AH-tól, s mivel ráadásul AH nevet nem illendő állatnak adni, így lett ő a Náci. Egyébként nagyon gyönyörű és kedves kandúr volt: a kedvencem.

Nácikának idén kölykei születtek: 2 nőstény. Ő lettek apjuk után a Kisnácik. Adtam már fel hirdetést, hogy vigye el valaki, de fiatalabb korukban senki sem jelenkezett értük, ugyanis akkor még csúnyácskák voltak. Csináltam tegnapelőtt új képeket és tettem fel új hirdetést az olx-re és a jofogasra. Az olx először módosította (törölte a Náci apára való utalást) majd az egész hirdetést törölte, mert megsértettem a felhasználási feltételeket....

A jofogason még fenn van.



2014. okt. 14. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
A cenzúrázás és a nem megfelelő szövegek törlése két külön dolog.
2014. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6%
Üdvözöllek a liberál-kapitalizmusban.
2014. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!