Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne visszavágni a...

Hogyan lehetne visszavágni a szlovák nyelvtörvényre?

Figyelt kérdés
2010. jan. 21. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
ha sorba állítanák a magyarországi tótokat és belelődösnénk őket a Dunába...
2010. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
meg kellene szüntetni a szlovák kisebbségi jogokat
2010. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ,hogy de valahogy vissza kellene már nekik vágni!Ha soha semmit nem teszünk csak még bátrabbak lesznek.

egy magyar a Felvidékről

2010. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lezárni a magyar-szlovák határátkelőket?
2010. jan. 21. 12:57
 5/17 anonim ***** válasza:

Slotát kilövetni nem kell féljetek


Az írásjeleket helyezze el mindenki magának :)

2010. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én a "nem" elé helyezném:D
2010. jan. 21. 13:18
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy, mert remélhetőleg Magyarország nem egy populista, fasiszta, kirekesztő birkacsorda, mint egyes szomszédaink.
2010. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne, akkor én sem tudnék átmenni. Nem a szlovákok a probléma, de egynéhány szlovák politikus, aki a nemzet és a társadalom meglopását igyekszik ezzel a magyar-szlovák problémával leplezni. Így az emberkék nem arra figyelnek, hogy megint nőtt az adó, újra drágul minden meg hogy már a levegővételért is adót kell fizetni, de arra amit beléjük rágnak hogy mindenért a magyar a felelős. Mire kinyílik a szemük, már annyi sem lesz nekik mint eddig volt. Nem mintha lett volna... (Na jó, ez nem polit. blog)
2010. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Felesleges visszavágni. Ha mi is ugyanazt csinálnánk semmivel sem lennénk jobbak. Illetve mit tehetnek az itt élő szlovákok arról, hogy milyen parasztok vannak a határ túloldalán.

A szemet-szemért elvnek nem sok értelme van. A végén csak tele lesz a világ vak emberekke.

2010. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem az ő aljas módszereikkel gondoltam.
2010. jan. 21. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!