Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálja az utca embere...

Miért utálja az utca embere Magyarországon a kivándorlókat?

Figyelt kérdés
miért kell lehajtott fejjel közlekednem azért mert én éppen külföldön dolgozom jelenleg?
2014. szept. 24. 22:08
1 2
 11/15 Tharos ***** válasza:
74%

Azért, mert Magyarországon úgy általában mindenki utál mindenkit.

Szóval nem kell magadra venni, mivel ez egy ilyen hely.

2014. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
A magyarok irigy,gyanakvo,szuklatasu,komor nepseg
2014. szept. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet megválaszolni a kérdést.


Egyrészt definiálni kellene mit értünk az utca embere alatt. Aki éppen az utcán van? Hol? Markotabödögén, Pesten a Ferenciek terén, vagy Salgótarjánban?


Másrészt a kérdés előfeltételezést tartalmaz, hogy utálja az utca embere a kivándorlókat. Ezt már tényként közlöd, miközben én ilyesmit nem érzek itt ahol lakom. Itt általában az a vélemény, hogy boldogulj ahogy tudsz.


Inkább a médiák egy részében vannak időnként hecckampányok, meg gumicsontok amin az arra alkalmas emberek rágódnak egy darabig.


Lehajtott fejjel meg teljesen értelmetlen közlekedned, hiszen külső szemlélő számára nem látható, hogy hol dolgozol.


A családoddal gondolom megbeszélted, mindenki más meg azt gondol amit akar.

2014. szept. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ezt csak te látod így egy fals szemüvegen át. Van utálat is, de ez az utáló és az utált szemiségén múlik. Buta, élhetetlen, irigy ember mindenkit utál, aki több, mint ő. És vannak utálható emberek kivándorlóként és itt maradottként egyaránt. Ez tehát egy felszínes, minden alapot nélkülöző megállapításba rejtett kérdés.
2014. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jelentem én át tudtam állítani magyarra a billentyűzetemet és így van ékezetem :D

Igaz, hogy 0=ö ?=ü ü=ő de nem egy lehetetlen feladat.


A magyar nép mindig is széthúzó volt, dögöljön meg a szomszéd lova mentalitás. Meg is van az eredménye ennek...

2014. szept. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!