Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért utálja az utca embere...

Miért utálja az utca embere Magyarországon a kivándorlókat?

Figyelt kérdés
miért kell lehajtott fejjel közlekednem azért mert én éppen külföldön dolgozom jelenleg?
2014. szept. 24. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Itt Borsodban őket tartják az értelmesnek merthogy leléptek a süllyedő hajóról, és legalább léptek valamit hogy ne havi 70ből vegetáljanak a nyugdíjig.
2014. szept. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Mert "hazaáruló" vagy. És irígyek azért, mert te meg tudod tenni, ők nem.
2014. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%

Én is Ausztriában dolgozom, mégsem utálnak:)


Úgy vettem észre, hogy a kivándorlóból két fajta van.


Vannak, akik rászorulnak,hitel miatt megszorult a család...stb, vagy Magyarországon nem találtan normális munkát.

Őket, szerintem senki nem utálja.


De, van a másik típus, általában őket kritizálják.

Ez a másik típus általában a balliberális/liberális klikkbe tartozik, nem csak a pénz miatt ment ki, hanem mert imádja a multikulturalizmust, melegházasságot meg a hasonló dolgokat.Ez a réteg, rendszeresen jár magyar fórumokra szidni a többi magyar, Magyarországot.

Büszkén dicsekszi, hogy ő letagadja, hogy magyar, szégyenli, hogy magyar.


Az utóbbi réteget sokan utálják, hozzáteszem teljesen jogosan.


Az előbbi réteget meg, szerintem mindenki megérti.

2014. szept. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
3%
Mert a disszidálás hazaellenes cselekedet.
2014. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Én személy szerint azért nem csípem, mert kimennek Rempshireborrow-ba mosogatni 8 általánossal, icipicit jobban megélnek, mint itthon, és a sokszor tanulatlan, világot nem ismerő külföldi ismerőseiknek előadják, hogy Magyarország olyan, mint Észak-Korea vagy valami afrikai nyomortelep, és, hogy ő azért ment ki, hogy nehogy éhenhaljon, nempedig azért, hogy hamarabb vehessen lapostévét.
2014. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Mert ő nem tud vagy nem mer menni. Irigykedni és fröcsögni könnyebb.
2014. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azért az icipicivel jobban az enyhe kifejezés. Nyugaton egy sima melós is jóval jobban él mint otthon egy melós. Magyarországon a létminimumot se éri el pl a nettó minimálbér. Nyugati országokban eléri, meg is haladja. Csak ugye mindig jópofa röhögni a nyugati mosogatókon. Én pl otthon nem tudnék megélni az itteni munkámból ha otthon végezném. Pontosabban ha pont ugyanígy élnék akkor hó végére kijönnék a pénzemből nagy nehezen. Itt meg azért marad is.
2014. szept. 24. 22:40
 8/15 anonim ***** válasza:
78%
Én a falra mászok tőlük mert ékezet nélkül írnak és megőrülök ettől!!
2014. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
én bp-en lakok,és mindenki megérti őket.És jobbikos vagyok.
2014. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
utolsó vagyok, még mielőtt rámvetítené valaki a hazugságát.
2014. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!