Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Határon túli Magyarok! Mit...

Határon túli Magyarok! Mit gondoltok a revízióról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
Előző vagyok, még azt hozzáteszem, hogy első válaszoló, te totál sötét vagy, kevesebb kuruct kéne olvasni.
2010. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos sokan hallani sem akarnak a revízióról de megértelek titeket sok dolgot nem tudtok.Azt se hogy hogyan csatolták el hazánk 2/3-át és azt se hogy az mit jelentett akkor.Ha etnikai határ mentén húznánk meg a határt akkor igazságosak lennénk megcsonkítóink ellen de gondolkozzunk ők igazságosan csatoltak el tőlünk területeket?Hány ártatlan magyar halt már bele ebbe?????


Mennyien áldozták életüket (Nagy)Magyarországért????Én azt mondom egy falut se hagyjunk nékik!!!!

2010. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ugyvan!
2010. jan. 21. 17:46
 14/22 anonim ***** válasza:

"akik Ausztriához vagy Horvátországhoz kerültek...de a többi"

1. Ausztriában szinte nincsenek már Magyarok, vagy elűzték őket vagy kényszerrel teljesen asszimilálták őket.

2.A legtöbb szomszédos országban mára már (sajnos) magasabb z életszínvonal, mint nálunk.

Persze, aki egész nap a kurucinfót böngészi, meg a youtube-on netnáciskodik, az ebből nem vesz észre sokat.


Egyébként Horvátország kivételével, amivel csak perszonálunióban voltunk, mindent visszacsatolnék (bárcsak én dönthetném el :DDD)

2010. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%
Én az Etelközt, meg a Hanysi-Manti Autonóm Területet is visszacsatolnám! Lesz még Nyizsnyevartovszknál a magyar határ!
2010. jan. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
56%
Mielőtt a Hanti-Manysi területtel próbálunk meg szellemeskedni, talán előbb utána kellene nézni, h azt hogy is írják stb.
2010. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én támogatnám a revíziót ha a magyarországi mentalitás megváltozna.

Nagybányán születtem, most Pesten vagyok egyetemista.


Az a baj az itteniekkel, hogy azt hiszik attól lesznek magyarok, hogyha szidják a történelmi ellenséget. Nekem ebből van elegem.

Erdélyben lebozgoroztak, sőt egyszer még meg is vertek mert magyarnak vallottam magamat, Pesten pedig a lerománoztak mert vállaltam h vannak román barátaim.


Amíg ez a mentalitás nem változik nem hiszem h jó ötlet lenne, az az érzésem h sokan nem jó szívvel néznének ránk.

2010. jan. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
100%
Nagyon jo lenne... Delvidek,obecse 28/F
2010. jan. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
62%
Már lehetettvolna ez ügyben lépni de az elmult 20-évben senkit nem érdekelt a nemzeti egység.Az nem kegygyakorlás hogy a Nemzet éllen saját hazájában hanem köteleség lenne a mindenkori kormányoknak akiket a nép jutatott az Országházba.ANTAL kormány az Ukránokkal irt alá,Hornék a Szlovák Román jogait támogaták,Orbán adott egy Magyar igazolványt, állampolgárság helyet.A Gyurcsány mint nemzet árúló kormány. A SZLOVÁKIA és ROMÁNIA felvételét az összes Parlamenti párt támogatta,a Liszaboni szerzödést szintén olvasatlanúl aláirták mind kivétel nélkül.Csak pár esélyt irtam le, a Parlamenti pártok nem a magyar embereknek akarnak megfelelni.Most IGEN mivel nyakunkon a vállasztás, most megint fontos lett a NEMZET vagy 2-3 hónapig.Élösködő parazita banda.Fontos lenne MAGYARORSZÁGOT visszaveni a tuszúl ejtöktől.ÉBREDJ NEMZET LESZ MÉG LESZ CSAK AZÉRT IS LESZ.
2010. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Az első írónak.

Nézd,drágaság, én például vajdasági Magyar vagyok, és igen, itt ülök a laptop előtt és nyomkodom a billentyűzetet. Szerintem nem kellene lenézned egy határontúli magyart sem... Nem mi tehetünk róla, hogy Trianon ,,megtörtént'' , másik meg, hogy büszkébb vagyok magyarságomra, mint egyes anyaországi emberek!

2010. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!