Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Határon túli Magyarok! Mit...

Határon túli Magyarok! Mit gondoltok a revízióról?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 17:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
22%
Nem kellet volna feltenned ezt a kérdést mivel ezen oldalon sok a liberális meg a zsidók is sokan vannak nem győződhetünk meg abban hogy kik is írogatnak ide.Meg a határon túli magyaroknak nem biztos hogy telik számítógépre nemhogy internetre!
2010. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
LOL! a határon túliak nem az őskorban élnek, ami azt illeti az életszínvonal is kb olyan mint nálunk. Van szgép meg internet is ott.
2010. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

"Nem kellet volna feltenned ezt a kérdést mivel ezen oldalon sok a liberális meg a zsidók is sokan vannak nem győződhetünk meg abban hogy kik is írogatnak ide.Meg a határon túli magyaroknak nem biztos hogy telik számítógépre nemhogy internetre!"


Ahogy a jobbikos Móricka a világot elképzeli :D :D :D


Én nem szólok hozzá, várom, hogy a határon túliak nyilatkozzanak.

2010. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%
Hát, talán akik Ausztriához meg Horvátországhoz kerültek... de a többi...
2010. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
Én támogatom a reviziót! 21/f Nagyváradról
2010. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Tökmindegy, hogy ki támogatja, mivel lófing erőnk sincs kivitelezni. Előbb az amerikai f*szt kéne kihúzni a szánkból, aztán gondolkodhatnánk ilyesmin.
2010. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem utálnak bennünket az egykori népszavazás miatt, és mélységesen lenéznek.Nem akarnak ők velünk közösködni, azt mondják inkább autonómia, kikaparják maguknak ők a gesztenyét, és nem kellünk ahoz mi. Nem gondoljátok h inkább a Magyarországon élő magyaroknak kellenének az ottani, természeti javak, meg kultúrális értékek? Nagyon lejárattuk magunkat a szavazásnál.


DE azért ez nem fekete-fehér, vannak sokan akik támogatták a kettős állampolgárságot, meg most is vannak szövődő barátságok, amik átívelnek a határon, (fúj utálom ezt a szót, mi egy nép vagyunk! És szerintem a határok inkább a jó szándékú, meg az önző magyar emberek között vannak!! Azokat kéne leválasztani a többi emberrel akiknek fontos az ország értékei)

2010. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

A részlges revízió az egyetlen elképzelhető és járható út az elszakított területeken élő magyarok fennmaradásának érdekében.


Lesz még Szencnél magyar határ!



("nyugtalan")

2010. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Zsidóveszély!Zsidóveszély!Zsidóveszély!

Zsidóveszély!Zsidóveszély!Zsidóveszély!

Zsidóveszély!Zsidóveszély!Zsidóveszély!

Zsidóveszély!Zsidóveszély!Zsidóveszély!

2010. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Felvidéki magyar vagyok. Mindenféleképpen támogatnék egy revíziót, az etnikai határok mentén (már amennyi maradt belőlük), a négyzetkilométerek nem érdekelnek és a piros fehér zöld színnel töltött nagymagyarország autómatricától is kiborulok.
2010. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!