Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Készültök a gáz elzárásra?

Amandaroza kérdése:

Készültök a gáz elzárásra?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést,hogy mi panelba lakunk és csak gáztűzhelyünk van.

Félő,hogy ,ha kikapcsolják a gázt az Oroszok nem lesz hol főzni.

Érdemes venni egy rezsót?



2014. szept. 11. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nyáron sok volt a meleg, eltettem pár üveggel.
2014. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem fogják elzárni a gázt,de ha az EU tovább pattog akkor Oroszország Jól megemelheti a gáz árát.
2014. szept. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Olajradiátort javasolnék, vagy infracsöves melegítőt.

De kérhetsz pár zsák homosz.. meleget Sándor József Benedektől ;)

2014. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BlackSword ***** válasza:

Nem... Mint már korábban kifejtettem ez csupán fegyverlobbi...

És úgy sem fogják elzárni...

2014. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok háztartásban a főzési-sütési lehetőségen kívül a fűtés is gázzal történik.


Sok hírben pontatlanul fogalmaztak. Nem fenyegetőztek elzárással, csak csökkentéssel. Méghozzá amiatt, hogy az EU, állításuk szerint, Oroszországból vásárolt gázt juttat Ukrajnának. Annyival akarják csökkenteni, hogy ne legyen olyan felesleg, ami Ukrajnába juttatható.

Már régóta mondogatják, most emeltebb hangon tették.

2014. szept. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nyerskoszton vagyok, nem főzök. Ha kaja sem lesz, még mindíg ott van a fényevés
2014. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi fával fűtünk, villanytűzhelyünk van és villanybojler, szóval nagyon nem érint. :D

Igaz van gázkazán, de azt csak enyhébb hidegben használjuk, mert ha akkor gyújtanánk be, lenne vagy 30 fok a lakásban. :D

2014. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a panelban egy csomó más gond lesz ha kikapcsolják a fűtést. Szigetelés nincs, de fűtés nélkül a lakások se fogják egymást melegíteni, hamar kihűl, lesznek ahol elfagynak a csövek és mindenki megpróbál majd az áramra rácuppanni hogy meg ne fagyjon. Kérdés lesz-e aki képes ennyit betáplálni - szerintem nem - másik kérdés fogja-e bírni a házak vezeték rendszere, valószínű az se. Azt már fel se teszem, hogy ki hogy fogja kifizetni a villanyszámlát. Szóval gáz nélkül élhetetlen a panel télen.


Viszont szerintem lesz gáz. Legrosszabb esetben drágább lesz, de lesz.

2014. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem készülök. Nem használok gázt.
2014. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor majd úgy lesz mint öreg, dédanyáink idejében is, főzni is vegyes tüzeléssel fogunk nem csak fűteni (mint ahogy szoktunk minálunkéknál).
2014. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!