Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz az, hogy...

Csak szerintem gáz az, hogy TRAFIKBAN fogják árulni az italokat?

Figyelt kérdés
Tönkre téve ezzel számos boltot...
2014. szept. 6. 15:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
64%

"Én örülök neki. Minden káros szenvedélyt egy helyre tenni.

Piros pont."


Muterodat meg piccsajukon kéne kúrni. Az lenne az igazi piros pont.

2014. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%

,,Én örülök neki. Minden káros szenvedélyt egy helyre tenni."


Akkor kezdjük a te internetfüggőségeddel.

2014. szept. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%

Józsi bácsi, a balatonboglári bortermelő nemzeti italboltot kell nyisson, és nem rendezhet be pincét?


Nem lehet pálinkát főzni majd?


A boltok tönkre mennek majd bele?


Én megbízom a vezetésben, hogy kiküszöbölik ezeket a problémákat. Ha nem, akkor következőre másra szavazok.


Viszont ezzel sikerülne eltüntetni az alkohol -és dohányfüggő gyerekeket, akiknek kiadják bárhol-bármikor a dolgokat.

2014. szept. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

' Így is túl sok eladó van némely boltokban, valahol meg kevés, így majd legalább kiegyenlítődik. ' ez nem így van, csak az nem lát bele aki nem ott dolgozik. Nálunk is megszólják anyuékat h 'jaj de sokan vannak mégse csinálnak semmit jó dolguk van' holott ez nem igaz. Elég ha ránézek anya lábára..ahogy felvan dagadva. Nem könnyű meló az sem. Árut tölteni, közben kiszolgálni, cipelni a raktárból. Sajna nem mehetett egyetemre anno mert nagyiék nem engedték (mielőtt bárki belekötne), az érettségit is levelezőin szerezte meg a szakmunkás mellé munka mellett.


Ja és higyjétek el a fiatalok ezt kitudják küszöbölni. Pl. megvetetik valakivel. Haverjaim gyakran pld. öreg néniket szólitanak le a trafik előtt, akik onnan jönnek ki (ergo dohányoznak )és látszik rajtuk, hogy nem fognak elszaladni 1000ft-al. Ezzel még nem volt probléma, hogy nincs ki meg vegye.

2014. szept. 6. 15:48
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesznek ilyen italboltok, kivitelezhetetlenek. Az alapkoncepció az, hogy a bornál erősebb italokat szeretnék ott árusítani, de abból nem fog senki megélni, ha csak rövideket árul, tekintve, hogy a házi lepárlás királyai a magyarok. Ha az összes alkoholtartalmú cuclit egy helyen akarják árusítani, akkor azzal a bevételük egyharmadától fosztanák meg a boltokat, akik még mindig nem tértek magukhoz a dohányipari termékek monopolizálása óta. Mivel híresen nagy alkeszok országa vagyunk, így minimum egy népfelkelés lenne ebből, a cigi még oké volt, de ennek a meglépéséhez senki nem elég ostoba.
2014. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%

Nah, látom a sok alkesz már hőzöng.

Főleg a tizenketteske, aki idült alkoholista lehet.

Már most azon remeg, hogy a kannás bort honnan szerzi majd be.


Több család ment már tönkre alkoholisták miatt, mint ahány munkahely esetlegesen megszűnik az italboltok miatt.


Felőlem bezárhatják az összes kocsmát, meg dohányboltot.


Aki nem képes teljes életet élni bagó és pia nélkül, azért nem kár.

2014. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Utolsó te nem vagy normális bmeg! Én sem szeretem a cigit meg piát DE AKINEK KELL AZ MEGVESZI! Szerinted valaki e-miatt mondana le a piáról vagy a cigiről ? Ostoba. Itt a gazdaságról van szó nem arról hogy hányan mennek tönkre a pia miatt!
2014. szept. 6. 16:47
 18/23 A kérdező kommentje:
Aki annyira imádja a piát hogy a családját tönkreteszi miatta az szerinted nem fogja megvenni azért mert trafikba árulják?
2014. szept. 6. 16:49
 19/23 anonim ***** válasza:
52%

ennek az országnak már úgyis mindegy, ez csak részletkérdés, hogy milyen módon lopják át haveroknak a dolgozó emberek vagyonát, vagy azok hogy károsodnak.


amúgy is életképtelen a magyar vállalkozások többsége, a multik meg elmennek mert a magyar cégek 70%a feketén dolgoztat.


a skandináv szöveget csak az együgyűek eszik meg.


"Viszont ezzel sikerülne eltüntetni az alkohol -és dohányfüggő gyerekeket, akiknek kiadják bárhol-bármikor a dolgokat."


ezt is csak az együgyű emberek eszik meg.

ugyanúgy szívnak vedelnek a kicsik, csak nem ők veszik meg hanem az idősebb haverok meg a szüleik. a drog is illegális, mégis hozzájutnak, ha akarnak.

2014. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

#14


A cigit is bevágták trafikokba mégis ugyanúgy szívják a fiatalok.Vagy megvetetik valakivel vagy megveszik az utcán az ukrán sz*rt.A piával is ez lesz, majd vesznek olcsón valami pancsolt házit vagy megvetetik valakivel azt is.

2014. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!