Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem gáz az, hogy...

Csak szerintem gáz az, hogy TRAFIKBAN fogják árulni az italokat?

Figyelt kérdés
Tönkre téve ezzel számos boltot...
2014. szept. 6. 15:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem csak szerinted.
2014. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy, ezt érdemeljük, végülis mi szavaztuk meg őket és tudtuk hogy ezt fogják csinálni.
2014. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%

1. Nem lesz ilyen, csak a HVG szokásos riogatása.


2. Ha esetleg lenne is, skandináv országokban műkődik ilyen rendszer, gond nélkül. De persze kelet európai gondolkodással ez felfoghatatlan!

2014. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Tessék enni amit megszavaztatok! Fincsi mi?
2014. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Én örülök neki. Minden káros szenvedélyt egy helyre tenni.

Piros pont.

2014. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Anyukám áruházban dolgozik.. Ha ezt behozzák, -mivel a forgalom felét a pia adja a legtöbb hónapban- akkor rengeteg dolgozónak kell majd elmennie az áruháztól. Aki cigizik az megveszi a trafikba is. Senkit nem ismerek aki e-miatt leszokott volna. A piával sem lenne máshogy. Miért jó ez az embereknek? Amúgy nem biztos hogy csak riogatás...
2014. szept. 6. 15:13
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
"Minden káros szenvedélyt egy helyre tenni. " az nem káros szenvedély, ha évente veszek kb 2-3 üveg italt
2014. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

'' Én örülök neki. Minden káros szenvedélyt egy helyre tenni.

Piros pont. '' hát örülhetsz gratulálok. Sokaknak az élete fog e-miatt tönkre menni. Ennyi erővel a csokit is tegyék trafikba mert hízlal és cukorbetegséget okozhat. Ez olyan értelmetlen. Aki akarja megveszi akárhol ha kell feketén is akár. Csak a boltosok szívják meg. És mi lesz a kocsmákkal ?

2014. szept. 6. 15:16
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

"akkor rengeteg dolgozónak kell majd elmennie az áruháztól"


Akkor majd elmennek dolgozni az italboltba. Nem mindegy? Így is túl sok eladó van némely boltokban, valahol meg kevés, így majd legalább kiegyenlítődik.

2014. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Nem fogják ott árulni.
2014. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!