Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító amit...

Csak szerintem undorító amit az ellentüntetők tesznek a Pride-on?

Figyelt kérdés

Nem nevezném embereknek se azokat, akik kővel dobálják meg a másikat, agressziójukat nem tudják kordában tartani.

Miért ez a gyűlölet? Mit fognak csinálni ezek az állat módjára viselkedő emberek ha a saját gyermekük lesz meleg?


2014. júl. 6. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

De ez is kulturált, nem?

[link]

2014. júl. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez egy ember. Egy. Nem pedig több száz magából kikelt lény.
2014. júl. 6. 13:01
 3/16 anonim ***** válasza:
65%

"Ez egy ember. Egy. Nem pedig több száz magából kikelt lény."



Ha te nem veszed emberszámba a hetero többségű társadalmat, és "magából kikelt lény"-nek nevezed, akkor milyen jogon várod el azt, hogy a PRIDE-os balf.aszokat mi ne "magából kikelt, exhibicionista (azaz magamutogató) lényeknek tartsuk?


Erre tudsz nekem válaszolni?

2014. júl. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Tiszta óvoda... Ez is csak figyelemelterelésnek van.


Lássuk meg, hogy ki profitál ebből a legtöbbet.

2014. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem, a hetero többség nincs kint a PRIDE-on, nem ordít magából kikelve.

Egy magát magyarnak nevező, de igazából csak a magyarságot lejárató csoport képviseli magát ilyen színvonalon.


Nem kell általánosítani, a meleg társadalom nem egyelő a táncoló b/zikkal, a heteró társadalom se egyezik meg ezekkel a lényekkel (elég szégyen lenne..)

2014. júl. 6. 13:11
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Jó látni, hogy a politikusok és a média elérte a célját:

Sikerült végletekig megosztaniuk az embereket egy olyan kérdésben, ami korábban nem okozott problémát. :/

2014. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

"Sikerült végletekig megosztaniuk az embereket egy olyan kérdésben, ami korábban nem okozott problémát. :/"


Eddig még minden évben összezörrenés volt a PRIDE vége. Szóval azt állítani, hogy "korábban nem okozott problémát", mert konszenzus van a kérdésben, erős túlzás, már ne is haragudj......


Én pl. teszek rá, a magam részéről nem érdekel a PRIDE. Ez egy olyan kérdés -már maga a homoszexualitás-, ami a társadalom mondjuk 98%-a számára totál lényegtelen. Egyformán megvetem -de nagyon mélyen- az ott vonuló exhibicionista melegeket is, és az őket sz.arral dobáló, betegállat idiótákat is.

2014. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

"Ha te nem veszed emberszámba a hetero többségű társadalmat, és "magából kikelt lény"-nek nevezed"


Hülye. Én heteró vagyok, és kikérem magamnak, hogy az ellentüntetőkhöz hasonlíts. Én nem vagyok elmebeteg. És a heterók többsége sem az.

2014. júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

"Eddig még minden évben összezörrenés volt a PRIDE vége."

Csak 2006 óta.

2014. júl. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg '98 óta folyamatosan, de majd a többi válaszoló "eldönti", kinek van igaza....
2014. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!