Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem undorító amit...

Csak szerintem undorító amit az ellentüntetők tesznek a Pride-on?

Figyelt kérdés

Nem nevezném embereknek se azokat, akik kővel dobálják meg a másikat, agressziójukat nem tudják kordában tartani.

Miért ez a gyűlölet? Mit fognak csinálni ezek az állat módjára viselkedő emberek ha a saját gyermekük lesz meleg?


2014. júl. 6. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
2014. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11-es.


Hát ezzel most tönkretetted a napom. Ez szörnyű...

2014. júl. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@12:59: Nem, az sem kulturált, de ez valóban 1 db ember volt.

Hülyék mindenhol vannak, ez sajnos hozzá jár, elég gáz a szervezők részéről, hogy ezt hagyták.

De mégis ebben nincs tettlegesség azért...



A Pride pedig régebben 2006 előtt tényleg nem volt problémás egyáltalán...

2014. júl. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

"Én pl. teszek rá, a magam részéről nem érdekel a PRIDE. Ez egy olyan kérdés -már maga a homoszexualitás-, ami a társadalom mondjuk 98%-a számára totál lényegtelen. Egyformán megvetem -de nagyon mélyen- az ott vonuló exhibicionista melegeket is, és az őket sz.arral dobáló, betegállat idiótákat is."


Ez volt eddig a legtökéletesebb válasz, ki volt az az elmebajos, aki lepontozta?

2014. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
9%
Hát szerinted undorító és hozzád hasonló agyhalottak szerint! Akiket láttál ott vonulni és a többségi társadalmat provokálni, na azok az állatok baz*eg. De te azzal a liberális analfabéta rózsaszínű agysejtjeiddel nem tudod felfogni, hogy ez nem normális, hogy ilyen állatcsorda vonulást tartanak ebbe az országba, ahol 4 millió szegény van és 7 millió ember nem tud elmenni sehova egy évbe 1x nyaralni. És ilyen deviáns horda vonulásra költenek 100 millát és még te, ti vagytok felháborodva, ha az egészséges emberek ettől hánynak és felháborodnak?! Takarodjatok ki külföldre ott vonuljatok köcsögök!
2014. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ezek a válaszok... A Pride már régen nem arról szól, hogy a melegek vonulnak. Én ott voltam idén, rengeteg család vonult gyerekekkel is, akik a tolerancia és az elfogadás mellett vannak. A melegek, akik ott vonultak, mind teljesen átlagos emberek voltak, egy-két kirívó esetet leszámítva. Ez nem magamutogatás, de jól van.
2014. júl. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!