Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, h az...

Mi a véleményetek arról, h az ellentüntetők bántalmazták Londonban a Jobbikosokat?

Figyelt kérdés

Eléggé szűkszavúan nyilatkozott a média, de mindegy is, elég érdekesnek tartom, h Londonban, a fejlett, liberális központban antifasiszták vernek embereket:)

Persze tudom, biztos a Jobbikosok kezdték, de van egy olyan érzésem, h ha így történt volna, akkor már ezen csámcsogna a TV2 meg a többi.



2014. jan. 28. 17:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
5%

Aki k urvának áll ne csodálkozzon, ha megb asszák. A haza hős fiainak nem tetszik, ha ellenük vonulnak számszerű többségben, skandálva, molinókkal?


Egyébként erre a verésre valami hiteles forrás? Nem olyan, hogy az ismerősöm unokatesója olvasta az interneten.


Az meg már megint csak a jobbos fejekben létezik, hogy liberalizmus=mindent szabad.

2014. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%

Én arról nem hallottam, hogy meg is verték őket. Forrás?

Am meg basszuskulcs, összeszedett valami hülye hatásvadász ember kettőszáz "antifasisztát". Ne ítéljük már meg ez alapján Londont. Állítom neked, hogy egy óra alatt össze tudnék szedni 200 embert, akikkel meg lehet veretni bárkit. A londoniak 99,9999%-a kb pont lesz.arja a Jobbikot meg ezt az egészet.

2014. jan. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem minek mentek oda, de nem is érdekel. Bár ha én mentem volna vendégségbe, és olyan prospektusokkal találtam volna szembe magam, hogy Nácik haza, az biztos hogy végig vertem volna a tüntetőket..
2014. jan. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

A szélsőjobboldaliakra szokták mondani, hogy agresszívek, de a liberális demokraták ugyanannyira azok.


Lásd: a közelmúltban Bécsben is volt egy szélsőjobboldali bál vagy mi és még a szomszéd országból is Bécsbe buszoztatták a liberális demokratákat, mert Ausztriában nem volt annyi.

[link]

[link]


Gyújtogattak, emberekre is támadtak a jámbor, békés liberálisok.

Éljen a demokrácia!

2014. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Ugye akkor is ez a véleményetek mikor hőbörgő cigányokat vernek??

Mert igazat is adnék nektek, mert valahol igazatok van, de fordított helyzetben már....

2014. jan. 28. 17:28
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Gyülevészek csürhéje volt az "ellentüntető antifasizta" brigád, tehát semmivel sem különb mint ami ellen tüntiztek.


Ráadásul ha fordítva verték volna be a pofáját néhánynak akkor az olyanok sipákolnának a leghangosabban.


Az angolokat zömét abszolút nem is érdekelte az egész hiszti.

2014. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

A forrás meg itt van:

[link]

2014. jan. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
3%
Akiket megvertek nem magyarok mert a magyarok Magyarországon élnek.
2014. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen megvertek a lelkes antifák több embert is a rendezvény résztvevői közül, és gondolom a külügy ezzel sem fog foglalkozni, semmi következménye nem lesz.

Amíg az antifa csürhe olyanokat skandált, amikről azt sem tudták, hogy micsodák, csak valaki ezt adta a szájukba, addig Vona Gábor a szálloda előtt zsidó rabbikkal értekezett.....

2014. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"A tüntető rabbikról készült fotókon az látszik, hogy egy transzparenst tartanak a

kezükben, amelyen az áll: „az igaz zsidók a cionizmus ellen”. Ezt a fotót használta a

BBC is, de a transzparens egy részét levágta, képaláírásként pedig a „zsidó közösség

tagjai is a Jobbik ellen tüntettek” mondat szerepelt."


Tessék, itt a liberális sajtószabadság:)

2014. jan. 28. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!