Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a romák kapnána...

Mit szólnál ha a romák kapnának egy önálló országot?

Figyelt kérdés

Az adónkból és az eu pénzekből kapnának egy országot a romák és oda kiköltöztetnék őket.


Ugyanúgy kapnának segélyt tőlünk csak nem velük élnénk.

Persze csak az első 10 évben utána már saját lábukra kell állniuk.

Jöhetnek a vélemények.


2010. jan. 12. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
85%

nem jönnének, mert egy ország csak azt engedi be, akit akar

miért mi járnánk rosszul?

2010. jan. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
78%
Ó, itt is elkezdődött a piszkáljuk a libsiket projekt... Semmi baj a liberalizmussal, azt leszámítva, hogy tényleg szinte senki nem méltó még rá. A laza szabályzás kiegyensúlyozott embereknek való, de ennek csak egyik fontos előfeltétele, hogy ilyen-olyan közigazgatási szinteken több odafigyeléssel végezzék a feladataikat az illetékesek. Oké, a mostani fogjuk rá, hogy liberális felfogásúak erőltetnek pár dolgot, amit normál esetben nem kéne. Így is értem azt, hogy nem vagyunk rá méltók. Emiatt puffogok én most, hogy ne ócsároljuk már a liberális mentalitást csak így. Igazából mennybe illő rendszer az, csak jelenleg itt, a pokollá váló káoszban távol áll az optimumtól.
2010. jan. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim válasza:
Ha akarnak úgyis bejönnek az országunkba... Határ ide vagy oda:S Ti nem így gondoljátok? Meg ha külön ország lenne számukra és nem dolgoznának, egy idő után éhezés lenne, ami azt jelentené, hogy majd a többi ország támogatja. Cáfoljatok, ha valami nem így lenne szerintetek:D
2010. jan. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim válasza:
Azért járnánk mi rosszabbul, mert ha külön ország lenne számukra, akkor ezt ők támadásnak vennék, hogy innen elzavartuk őket. Így nem fogják annyiba hagyni, mert nálunk jó helyük volt, de egyedül mire mennének?
2010. jan. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
84%
sztem a Kérdező se úgy gondolta, h megszavaztatjuk őket, akarnak-e menni?
2010. jan. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim válasza:
88%
Senki nem mondta, hogy így gondolta volna a kérdező:) Mennének és kész, de mit tesznek azok, akik egyáltalán nem akartak elmenni innen? Mondjuk azt sem tehetjük meg, hogy találunk nekik egy országot, majd közöljük, hogy menni kell és kész... Mi lenne ha ezt így bejelentenénk? Mennének? Szerintem NEM!
2010. jan. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:

Szerintem ez egy békés megoldás lenne.

A másik itt maradnak és a feszültségek nőnek.

30-40 év és egymásnak esünk és itt jön a bukkanó.

aki azt hiszi majd jönnek a béke fenntartok azok tévednek ugyanis nem csak itt lesznek összetűzések hanem egész európában is. Olaszországról most lehetett hallani a hírekben párizsban már volt ilyen.

30 év múlva pedig bitos,hogy sokkal többen lesznek a deviáns elemek.


Szar jövője lesz a gyerekeinknek.

2010. jan. 13. 00:35
 38/63 anonim ***** válasza:

"kiköltöztetnénk" írta a kérdező


mivel a kérdés fikció, nem kellene ilyen apró részleteken fennakadni :)

2010. jan. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

"Ó, itt is elkezdődött a piszkáljuk a libsiket projekt... Semmi baj a liberalizmussal, azt leszámítva, hogy tényleg szinte senki nem méltó még rá. A laza szabályzás kiegyensúlyozott embereknek való, de ennek csak egyik fontos előfeltétele, hogy ilyen-olyan közigazgatási szinteken több odafigyeléssel végezzék a feladataikat az illetékesek. Oké, a mostani fogjuk rá, hogy liberális felfogásúak erőltetnek pár dolgot, amit normál esetben nem kéne. Így is értem azt, hogy nem vagyunk rá méltók. Emiatt puffogok én most, hogy ne ócsároljuk már a liberális mentalitást csak így. Igazából mennybe illő rendszer az, csak jelenleg itt, a pokollá váló káoszban távol áll az optimumtól."


Melyik liberalizmusra gondolsz?

A magyar félére: jogokat a kisebbségnek meg sok segélyt vagy az usa félére: mindenki maga gondoskodjon magáról?

2010. jan. 13. 00:37
 40/63 anonim válasza:
Ezt magyarázd el nekik Kedves kérdező! Nem értenek a szép szóból:S Ha felajánlanánk nekik ezt a lehetőséget, akkor lázadnának ellenünk, hisz mi lennénk a fő gonoszok, akik rosszat akarnak. Ez van sajna...
2010. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!