Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Földön hol a legbiztonságosa...

A Földön hol a legbiztonságosabb élni?

Figyelt kérdés
Mindent, ami csak lehetséges, beleszámítva: háborúkat, terrorfenyegetettséget, összeférhetetlen nemzetiségeket, környező országokat, feszültséget keltő ásványkincseket, agyament vallásokat, stb. Elköltöztetem a családomat és Skandináviába mentünk volna eredetileg, de erős a gyanúm, hogy valami távolabbi, eldugottabb helyet kell keresnem.
2014. júl. 27. 17:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én Kanadát mondanám, valami északi régiót.
2014. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Volt egy cikk, hogy hol a legboldogabbak az emberek. Európai ország volt, pontosan nem tudom melyik. Neten rákereshetsz.
2014. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni vélemény: talán Liechtenstein.
2014. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Skandináv országoknál szerintem jobbat nem találsz.
2014. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Új-Zéland a legjobb választás.
2014. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Izland.


A Skandináv országok, főleg Svédország már nem olyan biztonságos.

2014. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, én is Új-Zélandra gondoltam a napokban, erre jött ez az újabb maláj gép dolog, és hát, ha belegondolok, ha Új-Zélandon élnénk és onnan jönnénk ide a családot látogatni, akkor nem keveset kéne repülnünk veszélyes légtereken is. Így már ebben sem vagyok biztos, hogy ez jó ötlet. (persze lehet, hogy egyszerűen nem kell jönni látogatni, vagy el kell vinni őket is) Az Észak-Európaiak pedig híresen konfliktuskerülők (mondhatnám balekok, legalábbis ami a bevándorlási politikájukat illeti, lsd a mostani Norvég terrorfenyegetettséget), gyanítom, hogy ebből még baj lesz..
2014. júl. 27. 18:25
 8/20 A kérdező kommentje:
Persze, most hogy belegondolok, vannak eldugott helyek Skandinávián belül is..
2014. júl. 27. 18:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Szingapúr, Ausztrália
2014. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Svájc is jó, ha bele gondolsz a legtöbbször semleges ez az ország. De Skandinávia, vagy az Egyesült Államok se rossz.
2014. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!