Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Innen a földön hova is lehetne...

Innen a földön hova is lehetne elbújni?

Figyelt kérdés
Az űrben műholdak, az utcákon térfigyelőkamerák, hőmérőnek, karórának (olyan is van) álcázott kamerák [link] a föld alatt is vannak biztos akkor kamerák. Amit adtak az EU-s tévé fekete doboz, biztos abban is van kamera, vagy lehallgató készülék. 7 csatorna, de az is mind unalmas, egyöntetű.

2014. febr. 16. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem találják meg az eltűnt, elkóborolt embereket? Hogyhogy?
2014. febr. 16. 19:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert nincs benne GPS, kéne már chippelni az embereket is, a kutyámban is van.
2014. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem elbújni kell hanem harcolni a szabadságért.
2014. febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Téged kéne csippelni te marha!
2014. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert nincs benne GPS, kéne már chippelni az embereket is,


Hogy a gondolatunkba is belelássanak, mint gondolatrendőrség?

2014. febr. 16. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarok elbújni.Hozzá vagyok szokva gyerekkorom óta hogy folyamatosan így,vagy úgy megfigyelnek.A telefonokat,Internetet,rádió forgalmakat az idők kezdete óta megfigyelik és szűrik.Az adott "rendszerekkel" nincs összetűzésem,nem akarok robbantani,a terrorizmus ellen vagyok.Úgy figyelnek meg ahogy akarnak.Az e-mail-eimet nem titkosítom,a böngészésemet vissza tudják követni,vagy 8 évre visszamenőleg,ha akarják.(Megnyugtatok mindenkit,a titkosítottat is.:)


Bujkáljon,akinek van miért.(És kapják is el,ha valami baromságra készül.)

2014. febr. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az előbbihez még annyit tennék hozzá, hogy a félelem azért és akkor se indokolt, ha az ember tisztában van a körülményeivel, lehetőségeivel, és tudja, hogy időnként meg kell védenie az érdekeit. Olyanokkal szemben, akik feljogosítva érzik magukat, hogy indok nélkül átlépjék a képzeletbeli határvonalat. Elérhető, hogy kellemetlen annak legyen, aki átlépi. Én tudom magamról, hogy nem lépem át. Csak ha hívnak.
2014. febr. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!