Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden dolog a világban úgy történik ahogy az a bibliában le van írva?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hívő de szoktam olvasgatni a hívők hozzászólásait fórumokon és mindig idézgetnek a bibliából,és tényleg úgy történik minden,háborúk,meg az emberek sanyargatása sorsa,meg hogy majd meg bélyegzik az embert vagyis chipelik meg ilyesmi.

2014. júl. 24. 12:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Halált és pusztulást
2014. aug. 22. 13:44
 12/17 anonim ***** válasza:
Ehhez speciel még biblia sem kell. Ha egy történelem- vagy fizikakönyvet olvasol át, abból is az jön le, hogy a világban semmi sem állandó, ergo előbb utóbb mindenre és mindenkire halál és pusztulás vár. Ha úgy tetszik, a vallási írások a kor tudományos munkái és vica versa, a tudomány a mai kor vallása.
2014. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a célod a kéréssel? Azt, hogy miben higgy, csak te tudod eldönteni, a válaszolók max. a saját álláspontjukat írhatják le, ami ezer különféle magyarázatot jelent.
2014. aug. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Már semmi célom nincs csak annyian mondogatták hogy pont az és úgy történik a világban mint ahogy a bibliában meg van írva,tehát ergo ugyan az fog élőben történni mint le írva van.
2014. aug. 22. 21:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hogy értelmezed, mennyire veszed szó szerint. Persze lehet, hogy minden szó szerint úgy lesz, mint a jelenések könyvében, vagy nem tudom, hol vannak ezek a jóslatok, én ebben spec. nem hiszek túlzottan. Abban viszont igen, hogy mivel a biblia a történelmen alapszik, így rávilágíthat olyan múltbéli mechanizmusokra, amik a jövőben újra lejátszódhatnak.
2014. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de még akár az is megeshet hogy akik rendezik a dolgokat,pont úgy csinálják hogy úgy nézzen ki ahogy a bibliában le van írva
2014. aug. 22. 23:38
 17/17 anonim ***** válasza:
Akár :)
2014. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!