Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz itt, Magyarország?

Mi lesz itt, Magyarország?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek a politikához, de nem értem miért ilyen szar az országunk. Miért nem lehet tenni valamit az érdekünkben. Miért támogatják a cigányokat a magyarok mikor a magyarok már rosszabb helyzetben vannak, és ez a mi országunk! Mi lesz ha csődbe megy az ország? A politikusok miért csak a saját érdekeiket nézik? Miért jó ez nekik? Miért nem gondolnak azokra a MAGYAR családokra akik alig vagy sehogy nem tudják kifizetni a kiadásokat? Miért van ennyi leépítés a cégeknél? Ha nincs munkájuk az embereknek, hogyan fogunk megélni? 5 év múlva mi lesz itt? Hova emelkednek az árak? Annyira alacsonyak a fizetések, és minden annyira drága!
2010. jan. 3. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%
nem a párt kényszeríti őket bűnözésre és magyargyűlöletre. bocs. idáig is ez mind jelen volt, csak épp tilos volt róla beszélni. ennyi.
2010. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
72%

Ha ennyi a kérdésed, hogy "Mi lesz itt, Magyarország?", akkor erre nehéz konkrét választ adni.

Valószínűleg nem lesz sokkal jobb, nekem elég lenne, ha lelkileg jobb lenne, ha megszűnne ez a fojtogató légkör.

De attól félek majd az lesz, hogy az új vezetés nem fog tudni megbirkózni a túl nagy elvárásokkal, az aljas hazaáruló gazemberek (a jelenlegi vezetés) meg majd jártatják a mocskos pofájukat, mint ahogy itt is teszik már előre.

Az államadósság tovább fog nőni, ezzel együtt a reménytelenség is. De ne legyen igazam.

2010. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%
Mint már mondottam vala, ne várj válaszokat a kérdéseidre egy egyszerű honlapon. Ezek komoly társadalomtudományi problémák. Ha tudnánk rá a megfelelő választ itt tartanánk?
2010. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%

Az 5. kommentelőnek van igaza 19:53


"nem vesznek meg neki akármit mert nem telik rá miközben az osztálytársaknak sokkal több van, stb. "

ha az osztálytársaiknak sokkal több van akkor lehet hogy csak neki megy rosszul de nem az egész országnak

vagyis hogy mondjam 1 mondatban cáfoltad meg magad

ha azt írtad volna hogy:

a szülei nem tudnak megvenni neki semmit és ezt látja az osztályban hogy a többieknek se vesznek meg semmit, akkor igaz lett volna az állítás

magyarul ez arra utalna hogy szarul megy mindenkinek

2010. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem írtam, hogy mindenkinek szarul megy.
2010. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Na, a kérdező sem tudja már, mivel üsse el az idejét jó dolgában.
2010. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%

Fejétől bűzlik a hal...

Azért tartunk ott, ahol mert az "elit" már több száz éve-kisebb megszakításokkal a népe ellen van és nem érte.

Persze gondolhatnánk, hogy a rendszerváltás óta mi döntünk sorsunkról,de csak arról döntünk igazából, hogy kik kapjanak egy kis aprópénzt azért cserébe, hogy a multik kiviszik a pénzünk, tönkremegy a mezőgazdaságunk, mindent privatizálnak, már lassan a levegőért is fizetned kell...

2010. jan. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!