Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidók, mikor, vagy miért...

A zsidók, mikor, vagy miért nem mennek már vissza Izraelbe?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim válasza:
60%
Ma reggelig kételkedtem abban az összeesküvés-elméletben h a zsidók megvesznek minket, meg a médiát is ők irányitják...hát kipróbáltam: Küldtem sms-t a mokkába a köv szöveggel: a fidesz és az mszp is ugyanazon érdekeket képviseli: izraelét!!!...persze h nem adták le...irtam h miért nem adták le az előző uzenetem, persze ezt leadták... még előtte is próbálkoztam pár napja ezzel a szöveggel, de egyszer sem adták le!!! szóval egyértelmű nekem az egész. főleg úgy h bajnai a napokban azt mondta, hogy orbán és mesterházi hazafiak, de a jobbikosok az ördög szövetségesei stb......egyértelmű mi folyik itt...eddig nem akartam elhinni, de ez már biztos...a fidesz is a zsidóság érdekeit képviseli testvéreim, az ország, a népünk el van veszve....ez a nagy igazság....
2010. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
68%
Mert ideszülettem,itt élek azóta és jól érzem magam itt és mert nem csak zsidó vagyok,de magyar is.
2010. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
73%

Nem azért, de legközelebb próbáld ki, hogy betesznek-e egy olyan SMS-t, hogy:

"A jobbikosok mind neonáci fasiszták, és ki akarják irtani a cigányokat és a zsidókat."


Szerintem ezt se tennék be!

2010. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
60%

És a római katolikusok miért nem mennek már vissza a Vatikánba?


Csak azért mert egy lelkileg sérült, degenerált náci vagy, még nem kell a gyûlölködést szítani. Inkább keress magadnak egy munkahelyet és kezdj el dolgozni. Annak több értelme van.

2011. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
53%

"És a római katolikusok miért nem mennek már vissza a Vatikánba?"


Az egy vallás, nem egy nép.

2011. ápr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

A zsidok az ordogtol valok, Ujszovetseg is leirja szo szerint. Jezus mondta nekik. Jezusnak rengeteg vitaja volt a zsidokkal. Az Ujszovetseg azt is leirja, hogy a zsidok allandoan megakartak gyilkolni Jezust!!!

zsido=satan nepe=szabadkomuvesseg=halal

Mit csinal a satan ha unatkozik? A sajatjait oldokli...

En mar elezem a kardom, elegem van, hogy mindenhol zsido, zsido, zsido. Szegeny zsido, allandoan a holokauszt moge bujkalnak. Kozben pedig jovatetelkent mar a 3.vagy 4.atomtengeralattjarot kapjak a nemet zsidoktol. Ebbol mostmar eleg!!! Ha a holokauszt ennyire megviselte oket, minek nekik fegyver? Nem-e a bekeert kene dolgozniuk? Amugy a Rakosi szuletett Rosenfeld neven zsido kommunista volt... Ezert romboltak le a kommunizmus alatt a Regnum Marianum templomot, es nem a nagy dohany utcai zsinagogat. De eljon az ido, mikor Maria orszagaban CSAK katolikus templomok fognak allni!!! A zsido temetoket feltarni, foldimaradvanyokat pedig Izraelbe kuldeni, Szent Foldunkben nem nyughatnak!!! Miert nem mennek vissza? Te vissza mennel a sivatagba, ahol nem nyaljak ki?

2016. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!