Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zsidók, mikor, vagy miért...

A zsidók, mikor, vagy miért nem mennek már vissza Izraelbe?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 20:08
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Bocsássatok már meg, azért, hogy nem nézem ölbe tett kézzel, azt ahogy a zsidók teljesen elfoglalják az országot !!! Nem nevetséges az ország tényállása !!! Itt már egy újabb honfoglalás folyik ! Csak észre kellene venni !
2010. jan. 2. 20:45
 12/56 anonim ***** válasza:
60%
A külföldön élő magyarok, mikor, vagy miért nem mennek már vissza Magyarországba?
2010. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
77%
20:30, azért nem akarja a többit hazaküldeni, mert nem ők rendelkeznek különféle monopóliumokkal, nem ők birtokolják a médiát és a gazdaságot, hanem a zsidók. Igen, tudom, én csak kuruc.infot olvasok, ezzel lehet védekezni, azonban amit írtam, nem lehet tagadni.
2010. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
63%
azért mert már lassan egész Európa az övéjük..
2010. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
56%
Hitler bizonyítottan őrült, személyiségzavaros és még gyáva féreg is volt. Többszörösen bebiztosította magát, hogy tutira sikerüljön az öngyilkossága. Gyáva volt szembe nézni a bűntetteivel. Miért kell egy ilyen ember szavai után menni, miért kell neonácinak lenni? Mivel bizonyítanád be, hogy ők teszik tönkre a világot? Mert ezt tenni a legkönnyebb!!! Vádolni valakiket! Szebb jövő itt csak akkor lenne, ha mindenki dolgozna normálisan, ha nem lopnának a vezetőink. Mindenki lop, legyen az jobbos, balos, szélsőjobb. Mitől lenne nekünk jobb attól hogy istenítsük a Szent Koronát?! Eszmékből mindenki éhen hal!
2010. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 20:52-es!

És azzal mi a baj?

Ha értenek hozzá...

2010. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
31%

Az én fülemben még mindig ott cseng egy vajdasági magyar mondata, aki szó szerint ezt mondta. Eszmékből, a magyarságból nem tudná eltartani a családját. De ha tisztességesen dolgozik akkor igen. Attól, ha azt mondhatja magáról, hogy magyar állampolgár is még nem kerül étel az asztalra.

Nekem csak az a véleményem erről az egészről, hogy nem a zsidókat kell szidni, ez csak itt maradt "szállóige" hülye Hitler barátunktól és sajnos könnyű a magyar ember agyát átmosni.

2010. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
27%
20:54 te egy ritka ostoba ember vagy :D
2010. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
13%
a zsidokat nem kenne osszeteveszteni a bilderberg csoportal...
2010. jan. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Ki téveszti velük össze, igen Ők egészen más kategória !
2010. jan. 2. 21:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!