Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Budapesten a "füvesített"...

Az Budapesten a "füvesített" villamospályát miért műgyeppel csinálták?

Figyelt kérdés

Arra jártam, amikor rakták rá, műgyeppel csinálták az egészet.


Persze, nagyon szép látványt nyújt nekem is tetszik.


Na, de műgyeppel?Ez olyan furcsa.Miért nem igazi fűvel füvesítik?


2014. jún. 13. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert az már nem tetszene ha megint egy csomó pénz a te adódból arra pazarolnak hogy felvegyék a munkást meg locsolják a füvet meg nyírják hetente. Egyszóval olcsóbb könnyebb kezelni. Pláne ilyen helyen ami nem egy park hanem az utca közepe.
2014. jún. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, de biztos nem azért mert valamelyik sógornak műgyepet áruló cége van.
2014. jún. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Mert az max még idén lenne szép. Aztán felverné a gaz, kiszáradna, kirohadna, kb sose lenne többet zöld. Ez meg akkor is szép zöld lesz, amikor már ember nem lesz a bolygón.
2014. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A villamos alatt semmilyen növény nem tudna hosszabb ideig megélni, rengeteg szar megy a két sín közé a villamosról.
2014. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Amszterdamban valahogy túléli az a fű.


Mondok jobbat - bőven akad Budapesten is olyan villamospálya, amely "hivatalosan" nincs füvesítve, de a gyakorlatban derékig érő gaz nő rajta nyár végére a kőzúzalék közül. Úgyhogy annyira nem veszélyesek a villamos méreganyagai.

2014. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pontosan melyik szakaszról is van szó?
2014. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!