Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol lehet az eltűnt repülő?

Hol lehet az eltűnt repülő?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, hol van az eltűnt maláj repülő? A tengereket minden szóba jöhető területen átvizsgálták és nem lett meg. Tehát úgy gondolom, kijelenthető, hogy a tengerben nincs. Amin én meg is lepődtem volna, ha előkerül. Tekintve, hogy túl profin tüntették el. Egy repülésben járatos ismerősöm mesélte, hogy az a jeladó, amit kiiktattak a gépen az szinte kirobbanthatatlan, figyelembe véve, hogy a katonai gépek miatt van beépítve, hogy véletlenül ki ne lőjék a polgári utasszállítókat. Mégis kiiktatták a működését. Szóval profik tették köddé a gépet, ami után nem illett volna a képbe, ha valóban lezuhan. Nyilván valahol most is megtalálható a szárazföldön. Tehát mit gondoltok, hol lehet?

Miért kellhetett valakinek?

Az én elképzelésem szerint alábbiak egyike lehetett az ok: 1. a repülő kellett valakinek,

2. a repülőn utazó adott személy vagy egy bizonyos emberek csoportja kellett valakinek,

3. 200 vegyes összetételű emberre volt szüksége valakinek, mondjuk biológiai fegyverek teszteléséhez, vagy új vakcinák kipróbálásához, kutatásokhoz.

Mit gondoltok, hol a gép, és mi van az emberekkel?



2014. máj. 11. 00:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Balesetet szenvedett, és eltűnt a végtelen vízen.

A személyzetet és az utasokat pedig Isten nyugosztalja.

2014. máj. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ma 00:53

Nem, olyan nincs, hogy lezuhan egy repülő és semmilyen műhold, semmilyen légi felderítő egység az ég világon semmilyen vízen lebegő nyomot nem talál.

2014. máj. 11. 01:33
 3/16 anonim ***** válasza:
69%

Dehogy nincs. :D Még mai napig van olyan hajó, ami már vagy 5 éve sodródik az atlanti óceánon, és nem találták, mikor keresték, csak amikor felbukkant valamelyik ország ( nem emlékszem pontosan hol) partjainál.


De tudom, az összeesküvés hívőkkel nem lehet vitatkozni.

2014. máj. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy összeesküvés hívő, de én sem nagyon tudom elképzelni, hogy abban a korban amikor már tudnak tengeralattjárókra vadászni, nem találnak meg egy ilyen hajót:

[link]

2014. máj. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért ne tűnhetett el a tengerben valahol? Még ma is tűnnek el gépek, hajók a bermuda háromszögben.

A gép valószínűleg lezuhant, és elképzelhető, hogy valahol mélyen a tenger fenekén van. Majd egyszer talán valami kincs vadász rá fog találni. Még ma is rengeteg hajót találnak amikről régen senki nem tudta hová tűntek.

2014. máj. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

2009. május 31-én lezuhant Air France 447-est 2011. április 6-án találták meg, pedig az is volt akkora, mint ez a maláj gép. Ezek alapján én nem tartom kizártnak, hogy semmit sem találnak, pedig ott van a vízben. Mondjuk az is elég hihetetlen, hogy a mai világban, ahol egy embert méter pontosan be tudnak mérni radarral, meg olyan elpusztíthatatlan szerkezetek vannak, mint a fekete doboz, csak úgy eltűnik valami nagy gép, amit folyamatosan követnek, és semmi nyoma.


Én a legvalószínűbbnek azt tartom, hogy a levegőben teljesen elégett, és csak hamu maradt belőle. Bár a fekete doboznak azt is ki kell bírnia.

Vagy az Indiai-óceánban egy lakatlan szigeten leszállt, és ott tartják őket. De a dobozt akkor is észlelni kellene, azt nem tudja egy ember csak úgy kiiktatni. A repülő nem hiszem, hogy kellett volna bárkinek is, inkább emberekre volt szüksége - ahogy te is írtad - valami biológiai kísérlethez. Hogy a pilóta benne volt-e, nem tudom, elképzelhető, hogy terrorszervezet tagja volt.


Mindenesetre a gép eltűnése egész érdekes történet. Az eddigi adatok alapján én kétlem, hogy magától tűnt volna el. Remélem, hogy egyszer meglesz, mert már érdekelne, hogy tényleg mi történt. Én már arra is gondoltam, hogy valójában fel se szállt, és az egész mögött a maláj kormány áll.

2014. máj. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kijelentheto hogy nincs a tengerben??


[link]

2014. máj. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Vona Gábor ***** válasza:
0%

"ma 00:53

Nem, olyan nincs, hogy lezuhan egy repülő és semmilyen műhold, semmilyen légi felderítő egység az ég világon semmilyen vízen lebegő nyomot nem talál."



HOGYNE volna. Kronológiailag: x időpontban balesetet szenved a gép, amiről mondjuk a tenger felszínébe való csapódás pillanatában készül műholdvelvétel. Ez eljut y időpontban a lezuhanás helyszínén működő államhoz, és megszervezik a keresést. Kiérkeznek z idő alatt a mentőerők, csakhogy!!!!! az x időpont és z időpont közötti idő alatt a roncs i,j,k irányba elmozdult a helyéről, esetleg több tengeri mérföldet sodródott/süllyedt, műholdas satgraph-al már esély nincs a helymeghatározásra. Most jönnek a vízfelszíni szondák, próbálkoznak, puhatolóznak, számolgatnak, egyelőre semmi.


Na ez történt.

2014. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A gép nincs mit keressen a tenger fenekén, hiszen Kínába tartott, az pedig ellenkező irányba van.
2014. máj. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vona Gábor ***** válasza:
0%

[link]


Kár, hogy a tenger felett zuhant le. Ott fotózták utoljára műholdak.

2014. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!