Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a Véleményed a II. világháb...

Mi a Véleményed a II. világháborúról?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Csak röviden, tömören.

2014. máj. 7. 21:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Igen, ez az újságcikk körülbelül olyan, mint amikor felszólalnak az Orbán-kormány ellen Brüsszelben, hogy már megint olyan intézkedést hoz, amivel fideszes érdekköröknek játssza át a médiát és az állami javakat.


Szerinted ez olyan, mint katonai erővel nyíltan lerohanni egy országot?

2014. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%
Meg amúgy sem értem a dolgot. Most Hitlernek azért kellett lerohannia Ausztriát, Csehszlovákiát és Lengyelországot, mert 1933-ban a Daily Express-ben megjelent egy cikk, hogy valami zsidó szervezet arra szólítja fel a zsidókat, hogy bojkottálják a német árukat?
2014. máj. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
75%

# 21:

Egy másik kérdésnél most linkelte valaki ezt a videót. Ha valóban érdekel a téma és nem vagy egyik irányban sem elfogult, nézd végig.


https://www.youtube.com/watch?v=qHl6p0xR_kE


Nem tudom olyan jól elmondani a kérdésedre a választ, mint ez az úr. De a lényeg, hogy azért ez egy kicsit komolyabb dolog volt... Konkrétan tönkretették ezzel az országot a zsidók.

2014. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Őszödi Ferenc ***** válasza:
54%
"Jó mulatság, férfimunka volt"
2014. máj. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
Az a cikk egyébként bőven azután volt, hogy megkezdődtek a zsidóellenes atrocitások.
2014. máj. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
66%
Lengyelország felosztásáról pedig a szovjetekkel egyeztek meg, német részről az indok pedig Danzig volt. Gondolod nem lett volna szebb indok, hogy ott bántják a németeket?
2014. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Röviden, tömören: elmúlt, inkább a jövőbe kellene már tekinteni.
2014. máj. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

#25:

Forrás?

2014. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

# 26:

Erről is szó van a videóban, amit megosztottam és gyönyörűen lepontoztatok.

2014. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan össze- vissza habognak itt, ezzel nem akarok megbántani senkit és nem is szeretnék kiemelni senkit. A linket amit küldtél megnéztem és szerintem igazat mond, legalább is szerintem, köszön mindenkinek a válaszokat. Jöhetnek még vélemények, és szeretném kérni hogy ne bonyolódjatok vitákba. Mindenkinek van saját véleménye és kész én pedig a véleményetekre voltam kíváncsi.
2014. máj. 8. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!