Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen nevetséges szolgáltatás...

Milyen nevetséges szolgáltatásokat tudnátok felsorolni, amikhez díjat számolnak fel?

Figyelt kérdés

Én pl pár napja intéztem el a t-mobile-nál, hogy a két számlám közül az egyiket más címre küldjék postán. Ez alatt a 3 perc alatt az ügyintéző kb 20-at kattintott az egérrel, és a végén 1800 ft-ot fizzettem be. Bár sztem ez semmibe sem került a szolgáltatónak.


Ehhez hasonló történeteket várok.


2014. máj. 1. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:

- díjcsomagváltás mobilszolgáltatóknál

- nyilvános wc (szarjak be, ha nincs nálam pénz?:D)

- készpénzfelvétel

- parkolás

- autópálya

- szervizdíj éttermekben

2014. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

"- nyilvános wc (szarjak be, ha nincs nálam pénz?:D)"


Hány éves vagy? Kettő? Hogy nem tudod kontrollálni.

2014. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy neked nem volt még olyan, hogy rád jött a cifrafosás az utcán, mert mondjuk olyan kaját ettél. Bevallom férfiasan, nekem volt. És rohantam a nyilvános retyóra, kontrollálás ide vagy oda...
2014. máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
TB.
2014. máj. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Őszödi Ferenc ***** válasza:
TB, nyugdíjjárulék.
2014. máj. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az összes adó és TB. Januárban írtak ki kivizsgálást. Már egész évre vannak időpontjaim. Egy aneurizma, egyéb szépség esetén ki sem fog derülni...
ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!