Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A politikai fórumozok, nem...

A politikai fórumozok, nem gondoljátok úgy, hogy sok kérdést meglehetne előzni azzal, hogy megértsük minden a profitról szól? És ebből kifolyólag rengeteg kérdés teljesen hasztalan és időfecsérelésnek tűnik, nem gondoljátok?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na és pontosan ez miatt (amit # 1 osztott meg) nincs értelme a "kis embereknek" egymásnak esni, ha az egyik az A pártot támogatja, a másik pedig a B-t.


Pontosabban, de... van értelme, csak nem a mi szemszögünkből, hanem a cégek és a hatalom perspektívájából. Oszd meg és uralkodj ugyebár...

2014. ápr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem értelek 2-es
2014. ápr. 25. 15:06
 4/10 A kérdező kommentje:
felfogtam:)
2014. ápr. 25. 15:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy látjátok a környezetetekben is tudják ezt az emberek?
2014. ápr. 25. 15:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én környezetemben ugyanúgy nem fogják fel ezt az emberek, ahogy itt, a politika kategóriában sem.


Valaki még korábban írta, hogy a Fidesz legnagyobb ellensége a gondolkodni képes polgár, aztán erre valaki úgy reagált, hogy igazából az összes párté és mennyire igaz, nem?

2014. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát én még mertem álmodni, hogy nem,de már nem tudom(párt)

Szavaim még szűk családi körben is süket fülekre talált.

Szomorlatos...

2014. ápr. 25. 18:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem minden arról szól, vagy legalábbis nem az általában használt pénzügyi értelmében. Ha ez így lenne, akkor szinte senki sem szülne gyereket, mert alapvetően nettó ráfizetéses egy gyermek felnevelése (kivéve, ha olyan társadalmi csoport tagja vagy, ahol nagyon alacsony a kereset, de sok segélyt kapsz cserébe), az emberek nagy része nem szórakozásra költene, hanem csak befektetni próbálna, senki sem venne részt jótékonysági tevékenységekben, önkéntes fizetés nélküli munkákban.
2014. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

22:53 jah pl. a széchenyi terv is csak a gazdagoknak kedvez. Hogy kérjek ötven milliót vállalkozni ha nincs alaptőkém. Kettő a jótékonykodás is egy befektetés. Valahogy mindig nagy dobra verik, ezzel szimpátiát váltanak ki és újraválasztják, hűségesek lesznek hozzájuk.

Vagy vannak az alapítványos lenyúlások amikből az éhező gyerekek makszimum száraz kiflit a pénznek a töredékét érzékelik, míg a kis csányi bácsi újabb milliárdokat pipál ki.

A világ annyira gusztustalan és korrupt hogy az embernek hányingere van ha csak rágondol. Amit egyesek pofátlanul csinálnak az túl megy egy józan erkölcs határán.

2014. ápr. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9:

Lásd csak a Gyermekrák Alapítvány vezetőjét. Amit az is művel gyomorforgató, de simán megteheti és hagyják neki...

2014. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!