Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy politikus...

Mi kell ahhoz, hogy politikus legyek?

Figyelt kérdés
16 vagyok. Sokan a korom miatt le sem állnak beszélni velem erről, pedig látom mi folyik itt, nagyon sok mindennek utána olvastam, nézem a poltikai híreket, stb. és érdekel a politika, viszont azt nem bírom elnézni, hogy tönkreteszik az országot. Amikor én leszek felnőtt ( 30-40 éves ) már örülni kell majd, hogy élek, a gyerekeim időszakáról nem is beszélve; hagyják elcigányosodni az országot, elcsesznek mindent. És az emberek ezt tétlenül nézik. Az elmúlt 24 évben felváltva fidesz-mszp és senkit nem érdekel pl. amit Gyurcsány legutóbb művelt. Mintha meg se történt volna. Ezt nem bírom. Mi kell ahhoz, hogy politikus lehessek és ( akár ) egy saját pártot alakítsak?
2014. febr. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha kioperáltatod a gerinced, az kezdetnek jó. Hazudj éjjel-nappal.

Minimum legyen egy ciprusi, lichtensteini offshore céged.

A többit majd mondják a párttársak.

2014. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd a hasonló gondolkodású emberek társaságát.

Menj el politológiára, ahol főleg ilyen emberek vannak.

2014. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Politológia helyett a jogászképzést ajánlom. Először csináld végig a jogászképzést, lehetőleg 5 év alatt és utána alapíthatsz pártot vagy belépsz egy pártba.
2014. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!