Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van pár gyök ismerősöm, akik...

Van pár gyök ismerősöm, akik most facebook-on nagyban arról áradoznak, hogy menekültek el ellenőrök elől, hogy halogatták, hogy elévüljön. Ez nem számít vallomásnak, ami alapján lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem besúgóskodok meg ilyen, de ha én fizetem a drága bérletem, akkor ezek a ...jancsik nehogy már ingyen utazgassanak, ezzel károsítva az utazókat (mostanában nem csak nokiásba megy a zsé, fejlesztenek rendesen).
2014. jan. 30. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem jelent, BKV-n bliccelni nem bűncselekmény.

Másrészt rajoskodjanak, nem kell mindent elhinni.

Nem évül el, épp az, h szépen kamatozik.

2014. jan. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A BKV nagyon figyel arra, hogy az elévülés letelte előtt felszólítsa fizetésre az adósait. Ez ugyanis megszakítja az elévülést. Utána megint évekig nem csinálnak semmit, várják, hogy kamatozzon. Ha elég nagy összeg gyűlt össze, majd akkor behajtják.


Szóval ha az ismerőseid bármilyen papírt kaptak a BKV-tól, akkor az elévülés újrakezdődik...

2014. jan. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!