Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A kémiai kasztrálástól vagy a...

A kémiai kasztrálástól vagy a halálbüntetéstől fog csökkenni bűnözés, vagy ezek csupán a bosszú eszközei?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem csökken tőle. De a népnek cirkusz kell.
2014. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem feltétlenül a bosszú, mint inkább a butaság eszköze. A bűnözés az okai megszüntetésétől fog csökkenni.
2014. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
A kémiai kasztrálás semmit nem ér, már bizonyították rengetegszer, sőt inkább ront a helyzeten. Halálbüntetést kellene visszahozni de persze nem úgy a turbók képzelik hogy csak cigókat végeznének ki de azok közül mindet tárgyalás nélkül.
2014. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Csökkenne, mert akit kivégeznek, az nem tud több bűnt elkövetni.
2014. jan. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

A kémiai kasztrálástól nem. Attól, hogy nem áll fel neki, még ugyanolyan aberrált marad. Nem erőszakolja meg, „csak” pl. megfojtja. A nemi erőszak nem a szexről szól, hanem a hatalomról. Az nem szex, sokkal inkább erőszak.

Szerintem felesleges arról vitatkozni, hogy kémiai kasztrálás, életfogytig börtön, vagy csak simán lőjük őket gödörbe… A legnagyobb gond az, hogy az ilyen jellegű bűncselekmények hatalmas százalékát egyáltalán nem is jelentik, hála a hivatalos szervek és a nagy átlag hozzáállásának. Nem túl hasznos dolog, ha kitalálnak egy tökéletes, hűdeelrettentően borzalmas, ámde egyben igazságos és emberi jogokat nem sértő büntetésformát (nem, nem tudom mi lenne az), ha nincs kire kiszabni az adott büntetést, mert szinte senki sem jelenti az ilyen jellegű bűncselekményeket....

2014. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Dick Esmen ***** válasza:
26%
Mondok egy példát.Mondjuk van egy ország ahol a lakosság 60 % durván éhezik(önhibájukon kívül).Ezért néha(vagy sokszor) lopniuk kell az élelmet,de a lopást halálbüntetéssel sújtják.Kevesebben fognak lopni?Nem,de ravaszabban és elkeseredettebben.
2014. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
hát nagyon rossz az érvelésed pajtás. A cigány nem a szociális helyzete, vagy a rászorultsága miatt viselkedik úgy, ahogy. Épp a hozzád hasonló liberális senkik jóindulatán élősködnek.
2014. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az a konkrét személy, akin végrehajtják, nyilván nem követ el több bűncselekményt (vagy kasztrálás esetén nem erőszakol meg senkit). Viszont történelmi és nemzetközi tapasztalatok is azt mutatják, hogy másokra nézve semmiféle elrettentő hatása nincs.
2014. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%
#6 És a cigányok jobban élnek attól, h az utcán beléd kötnek és megvernek, gyilkolnak, erőszakolnak? Genetikailag beléjük van kódolva az agresszió, és h nem képesek beilleszkedni az emberek közé. Ezekkel mást nem lehet csinálni, csak a gyilkosokat kivégezni, a többit meg elzárni a civilizált társadalomtól.
2014. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem amúgy van egy érdekes ötletem. Egy olyan faluban van üzletem, ahol alig van cigány, és az iskolai nevelőnők igazán remek munkát végeznek. A gyerekek nagy része illedelmesen köszön, jól viselkedik a boltban. A múltkor bejött a kevés cigányból az egyik csapat kisgyerekestől, és a gyerek jól érthetően, hangosan köszönt nekem, mire az anyja kicsit zavartan, nevetve beszólt neki, hogy "mit köszöngetsz?". Szóval az a nagy ötlet, hogy mi lenne, ha minden 3 évnél fiatalabb gyereket elvennénk a cigányoktól, és normális emberek nevelnék fel őket? Lehet, hogy örökre megszabadulnánk a cigány problémától. Persze ez a generáció már kimenne úgy, ahogy van, de a következő már okés lenne.
2014. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!