Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Külföldön élők és dolgozók/a...

A Külföldön élők és dolgozók/adózóknak miért jár nekik a szavazati jog?

Figyelt kérdés
Mi közük van még Magyarországhoz még? Ha már egyszer elmentek innen ?
2013. dec. 1. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Me' magyarok -.-
2013. dec. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy a nagy részük haza fog jönni.
2013. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném szavazni csak azt aki itt is fizet adót.
2013. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Azért mert magyar állampolgárok. Rengeteg országban hasonló a szabályozás. Egy angol is szavazhat az angliai választásokon akkor is, ha mondjuk Spanyolországban él. Ez így van rendjén, szerintem. Csak azért mert valaki nem otthon él, még ugyanolyan joga van dönteni, hogy kire szavaz.
2013. dec. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
Én sem engedném szavazni őket. "hazaárulók"
2013. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ezt én sem bírom megérteni!!!

Azok után, hogy így itthagytak minket nagy hazaárulások közepette és hátat fordítottak Kedves Orbán Viktor Admirális-Generális Elnök-Miniszterelnökünknek, aki elhozta nekünk a Világnemzeti Jólétet, a minimum lenne, hogy lesüljön a képükről az összes komcsibőr!!!!


Hazaárulók!!!!44négy4!!! Égjen mind!!!!!!!!

2013. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én az ilyeneknek legszívesebben kienném a hasukat és közben azt képzelném, hogy felfalok egy egész kommunista szörnyeteget Orbán Viktorunk nevében, miközben Szent Mihály arkangyal lebeg a fejem felett és biztat engem!!!! EDD EDD EDD!!!!!

És én könnyes szemmel engedelmeskednék neki és azt kiabálnám: "IGENIS JÓ URAM, VIKTOR ÉRTED TESZEM HALLASZ ENGEM VIKTOR???!!! ÉRTED ESZEM KOMMCSI RÉMEKET, AKIK HAZAÁRULNAK TÉGED!!!! EGYÜTT KÉKRE FESTJÜK AZ EGET ÉS A VILÁG VIZEIT!!!


Még a kisgatyámba is bepisilnék közben az örömtől!!!

2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Azok után, hogy így itthagytak minket nagy hazaárulások közepette és hátat fordítottak "



Ők legalább nekiláttak és boldogulni akarnak. De a legtöbb - az ilyen jó magyar ember miatt mint te is vagy - inkább haza sem jön és nem itt költi el azt a pénzt!


Tök mindegy mi van. SZAVAZHATNAK és kész. Ez ellen ha 1000* írják ki ezt a kérdést akkor sem változtatnak.

2013. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki nem akar ide visszajönni az nem is megy el szavazni...
2013. dec. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

„Nem,mert a bank azt mondtad anno,hogy van a tettes ellen bizonyíték.”


Hihető is... A bank semmit nem tud erről, nem is ad ki neked információt. főleg nem egy ügyintéző. A rendőrség központi szervekkel tartja a kapcsolatot és az ottani bankbiztonsági igazgatóktól kérik ki a felvételeket. Legfeljebb ő adhatna neked infót, de ő sem adhat csak a rendőrség. Legfeljebb annyit tud egy bankfiók alkalmazottja mondani neked, hogy van kamerafelvétel. De azt ő sem látja, mert azokat is központilag kezelik, ők nem rögzítenek helyben semmit, hiába van fizikailag ott a kamera.


Nyilván jobban tudja a dolgát az, aki ezt a határozatot küldte neked.


Lehet nem is volt felvétel, vagy csak rossz minőségű, de lehet hogy egyáltalán nem is látszódott rajta.

2013. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!