Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A köztévé új csatornája, az...

A köztévé új csatornája, az m3, miért lesz fizetős?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Mert így találták ki. A kormánypropa... izé... közszolgálati híradás és egyéb eljut mindenkihez ingyenesen az m1/m2/Duna/Duna World csatornákon, ez meg - mondjuk így - prémiumtartalom, lehet érte pénzt kérni.
2013. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem közérdekű műsorok fognak rajta menni, hanem retró csatorna lesz, mint a Filmmúzeum volt.
2013. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18%

"kormánypropaganda" :D Nézd inkább a reteklubbot te szerencsétlen...


Azért lesz fizetős, mert így akar bevételhez jutni a köztévé. Itt nincsenek beszavazós kiszavazós műsorok amikből milliókat lehet kaszálni.

Meglátjuk milyen lesz,engem érdekelnek a régi műsorok, nem örültem neki mikor halottam hogy nem ingyenes lesz, de szerintem nem sok a 1000 Ft.

Hány doboz cigi ára?

2013. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bevétel miatt, mondjuk fog menni sok olyan műsor, amit valahonnan az MTV archívum mélyéről bányásznak elő és máshol már rég nem elérhető.


Amúgy ez hatalmas üzlet, nem tudom erről mennyit tudtok, de egy darab plusz embert nem vettek/vesznek fel az m3-hoz, hanem szépen azokat, akik az M2-őn vannak bent este kötelezik arra, hogy ezt is csinálják. (Természetesen azonos bérért.)

Mivel konkrétan csak az archívum anyaga lesz rajta és újabb ember, vagy több fizetés sem kell, ez azért hatalmas üzlet. Nem rossz. (Gusztustalan, mivel igencsak kitolnak az ott dolgozókkal, de ravasz húzás.)

2013. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!