Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ilyen méregdrágák a...

Miért ilyen méregdrágák a nemzeti oldal ruhatermékei?

Figyelt kérdés
Egy pulóver 11 000 Ft(!), ennyiért több mint 2 pulcsit kapok, minőségit, divatosat. Valaki magyarázza már el!
2009. nov. 18. 18:33
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
18%
Inkább a piros fehér zöld mint egy puma.
2009. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"A Gede testvérek kiadó hungarista."


Akkor hadd oldjak fel egy fogalomzavart. Ha valaki a hungaristákból él meg, és eközben nem támogatja a Hungaristákat - akkor az nem hungarista. Talán nem tiszta a kép, a Magyar Fórum és a Kuruc.info köszönő viszonyban sincs a tárgyalt irányzattal - őket támogatja avval hogy hirdetést ad fel. Azon kívül nem sokat tett az elmúlt években.

2009. nov. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarja már senki bemesélni nekem hogy a szegény könyvkiadó nonprofit, és azért hungarista mert saját maga lefed egy egész "piaci szegmenst". Csurkát, Jobbikot támogatva - akik nyilatkozataikban antifák. Még a végén elkezdem sajnálni még a pólóárusokat is, akik például előszeretettel lopják el a HM H-betűs jelzését kérdezés nélkül hogy mindenféle alakoknak utána válogatás nélkül eladja.


Tudjátok mit, rátok hagyom. Megint csak eljutottunk ahhoz a szokásos problémához, hogy nem akartok megérteni dolgokat... Fuldokoljatok csak tovább a piros-fehér-zöld giccsben, nagy büszkén.

2009. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Én például népművészeti boltba veszem a pamutpólóimat,4-5 ezer darabja.Azonkívűl,hogy tartósak,azt is meg kell fizetni,hogy varrónő készítette,aki adózik és nem tizenéves keleti kislányok egy csésze rizsért.Természetesen egy jó minőségű ruhaanyag is drágább.Az meg hogy ki mit szeret hordani,az meg úgy gondolom magánügy.Na jó Drazsé szerint már nem...
2009. nov. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

20:22

Pont hogy a turulbolt.hu-n láttam (új ffi pulcsik). És hülyeség, hogy kis mennyiségben gyártják, azért ennyi. Ugyanis 1-2 éve is akartam már venni, akkor átlagban 6-7 ezer volt és már azt sem engedhettem meg magamnak. Azóta csak egyre nőtt a nemzeti oldal tábora, azaz nagyobb a vásárló réteg is, semmi nem magyarázza az ilyen mértékű árnövekedést!

2009. nov. 19. 09:16
 26/32 anonim ***** válasza:
0%

Milyen igazad van,kérdező!Most rögtön írok a gázműnek,vízműnek,hogy semmi nem indokolja az áremelést,hiszen hányan használjuk a terméküket.

Komolyan nehéz felfogni,hogy mindennek ára van?Hogy nem adnak neked oda semmit,csak mert te azt szeretnéd?Vannak itt nevelésbeli hiányosságok rendesen.

2009. nov. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
40%
Ja igen és linkeld be azt a két MINŐSÉGI pulcsit 11000-ért.Megvenném.(a divat nem érdekel)
2009. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
29%
Visszakérdezek: miért ilyen drágák a többi márka ruhaneműi? Miért ilyen drágák a tankok, a rakéták, a vadászbombázók?
2009. nov. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindennek duplájára nőtt az ára az országban, másra nem tudom "fogni".

Ha gondot okoz az a pulóver, akkor tessék megvenni "a több mint 2 minőségit, divatosat".

2009. nov. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

ez egy uniformis, amiért a hasonló gyengeelméjűek, az összetartozás jeléül még a háromszorosát is megadnák, amúgy meg mi a bajod a puma termékekkel? az egyik legminőségibb sportcuccok, sőt nem is csak sport, csak való igaz, az nem inuformis ...

Ismert egy jelenség ez a pszichológiában .... a rendőr is kapásból 10x olyan erősnek és férfinek érzi magát, ha felveszi az egyenruháját, gumibotját, valami ilyesmi van ebben is (a mélylélektani okokat meg ne is boncolgassuk ..)

2009. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!