Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nincs más út csak a menekvés...

Nincs más út csak a menekvés ebből az országból?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy levelet, miszerint egy ügyvédi iroda 60 ezres tartozást követel olyan BKV büntetés után amit alá sem írtam.


Kaptam egy idézést a rendőrségtől hamis bejelentés gyanúja miatt amikor valamilyen veszélyhelyzetben rendőrt kellett hívnom.


Illetve az önkormányzattól egy levelet, miszerint a munkanélküli anyám és a minimálbéres apám mellé nem kapok önkormányzati támogatást az egyetemi tanulmányaim mellé.


Én nem tudom..... Mi a fenét vár tőlem az állam? Miből fizessek? Mehetek majd az adósok börtönébe 20 évesen amikor az államadósság is akkora, hogy a kormány sem tudja kifizetni, mégis villában élnek a politikusok. (politikus elvileg nem = földesúrral, kiskirállyal, ez csak egy gazdasági szakma lenne)


Mi a fene ez?


Én már rég elhatároztam, hogy elköltözöm, de úgy néz ki, már a közgép is rajtam van. Van menekvés?


2013. nov. 6. 20:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De van más út! Sokkal nyilvánvalóbb és olcsóbb. Pár millió menekülése helyett pár száz elzavarása.


De mi mind olyan fa*sza gyerekek vagyunk, hogy a bonyolultabbat és drágábbat választjuk. Mi aztán tudunk mulatni!

2013. nov. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"inkább kifizetnék havi 30 ezret kocsifenntartásra."


Akkor te milliomos vagy. Nekem ennél több az egész havi fizetésem.

2013. nov. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

"Külföldön legalább piacképes fizetések vannak és nem hitelből veszik a városi buszokat."


Majd rájössz, kedves testvérem. :)

2013. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
önkormányzat eddig se adott semmit ... havi 2000 forintos bursán kívül, de azt még csak most kell megpályázni! Első félévben senki se kap.
2013. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Külföldön az a divat, hogy a diák középiskola után elmegy dolgozni! vagy suli mellett dolgozik, nyilván vidéki egyetemen (ahol nincs munka) vagy egyes egyetemeken szakokon kötelező órák mellett nem tudsz el menni dolgozni.

Meg kell oldani, ez az ÉLET.

2013. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem is elmehetnél.
2013. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is elmehetnél.
2013. nov. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!