Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem félnek a zsidók, hogy...

Nem félnek a zsidók, hogy újra megfordulhat a kocka?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 22:55
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
59%

Elvakult komcsi vagy Te is ,nincs kedvem válaszolni a sületlenségeidre és vitatkozni végképp nem...

Ennyi erővel jó pénzért felvásárolhatnák az egész magyar földet nem??A te látásmódod szerint..

2009. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
60%

300 millió/négyzetméter?

Eladó a magyar föld!! Vihetik!

100Ft/négyzetméter ennyiért visszavásároljuk, mert minden fellelhető pénz nálunk lesz és ugye a piacon keresztül a pénz diktál. Mintha ez forditva is igaz lehet. Afenébe most mit tegyek? Egyenlőre gondolkodom!

2009. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
40%

nem négyzetméterre értettem, csak hasraütésre mondtam egy számot. igazából azt akartam érzékeltetni, hogy senki nem fog a magyarságra hivatkozva visszautasítani egy olyan ajánlatot, amiből ő szépen meggazdagodhat, még akkor sem, ha azt az ajánlatot zsidó teszi.


"Ennyi erővel jó pénzért felvásárolhatnák az egész magyar földet nem??A te látásmódod szerint.."


Naná hogy fel, éppen azért, mert jó pénzért mi magyarok el is adnánk nekik. Majd éppen azon fog mindenki vívódni, hogy "úristen, nem adhatom el, hiszen ez magyar föld". Nem azt mondom, hogy ez helyénvaló, hanem azt, ami a valóság. Márpedig pénzért kb mindenki sutba dobja a hazafiságát, ha ő jól jár.


"Elvakult komcsi vagy Te is" ööö, izé, persze, ferde vagyok mint a szovjet sarló, és kemény, mint a keresztbe tett kalapács :D bár nem tudom, honnan következtetted ki pár sornyi megnyilvánulásomból, aminek egyetlen hibája az volt, hogy nem adtam igazat neked.

2009. nov. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ha van mit eladnom ! a másét szivesen dobra verem, ha az én zsebemet gazdagitja? Egy paripáért az országom? Ha nem kerülök (nem hoznak) olyan helyzetbe, hogy a létfentartásom is kérdéses nem adom el. Ha nem engem, mást fog gazdagitani. Miért jó az nekem? Kapitalizmusban főképp!
2009. nov. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem félsz hogy lenyomoznak és elvágják egyszer a torkod náci kispö' barátom.
2009. nov. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Te sötétben bujkáló 02:18!!

Mitől vagy ilyen bátor és megtévedt? Most melyik kérdésre válaszoltál tudatlanul?

2009. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
59%

A zsidó "biblia" a tóra tudjátok miről szól? Arról hogy a zsidó a legfőbb faj, és minden más nemzet a zsidó alatt való!

Minden más nemzetet ki kell használni maximálisan és kiforgatni minden vagyonából! Kb. erről szól. csak másképp van megfogalmazva! És ezekkel szimpatizál egy két megtévedt itt? A Magyarországi nagy cégek és vállalatok 80 % a zsidó kézben van. És a politikusokról nem is beszélek...

2009. nov. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Te olvastad a Tórát?

(Hogy ne is kössek bele másba - gyakorlatilag minden szavad úgy hülyeség, ahogy van - te a Talmudról beszélsz, nem?)

2009. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Félnek, ezért próbálkoznak befogni mindenkinek a száját aki esetleg fel akar lépni illegális területfoglalásuk ellen.
2009. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Itt mindenki faszán mondja az igazát!!Mien bőlcs emberek is vannak!!Látom a töri az nem valami faszán ment egy kettőnek!!Elősszöris a kozka Magyar ugye a RUBIKbá!Azt a kockát csak akkór tudjuk megfordítani ha össza fogunk,de mivel a Magyar nép egy birka ezért szopunk!A másik a LÓÓÓVÉÉÉ!Kinél van a lóvé a júdéknál,hát akkór meg mit akarsz forgatni?Figyelj komám vagy komámné=Amíg a Magyar nép nem éhezik ,meg nem fázik addig fát lehet vágni a hátunkon,meg libás gazdákat lehet kiforgatni a vagyonukból de eggyet ne feledj MAGYARORSZÁG A MAGYAROKÉ!!!
2009. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!