Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Játékban egy kocka ember...

Játékban egy kocka ember karakterét töröltem kaphatok büntetést a brfk tól? :D

Figyelt kérdés
metin2.hu -n miközbe itt voltam a haveromnál megadta neki a felh nevét és a jelszavét én lelestem és amig haverom wc zett letöröltem a karaktert aki feljelentésel fenyeget!kaphatok büntetést a brfktól?:D(azért töröltem mert utálom a kockákat)
2010. jan. 6. 00:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezzel fognak foglalkozni a rendőrségen...


DE


Kockának sem kell lennem, hogy megmondjam egy kis g.ci ember vagy, rosszindulatú kis majom. Szerencsére a hozzád hasonlók általában beleszaladnak 1-2 igazi pofonba. Én is osztottam ki néhányat és igazán örömteli az ilyen esemény. :)

2010. jan. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igen ge.ci vagyok mert n is játszottam azon az oldalon és kb mindenki szemét kis ge.ci a kezdőkkel azóta semivel se játszok ott ártok nekik ahol lehet.
2010. jan. 6. 01:02
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha tenyleg meger neki annyit a dolog, hogy feljelentsen, elegge csunyan elmeszelhetnek, "szamitogepes rendszerbe valo, jogosulatlan behetolas miatt" . Raadasul elegge egyszeru a dolog, hogy siman statisztikanoveles miatt is abuzaljanak. Ez egy ilyen dolog. De amugy ugysem fog feljelentani. Amugy egy gerinctelen g@ci vagy, de ez tenyleg maganugy. -_-!
2010. jan. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak nehogy megkeressen a való életben, és "kitöröljön"...

Bár remélem megtalál.

2010. jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
13%

szerintem azért nagy volt xDDD

megnéztem volna a fejét :))

2010. jan. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

Semmi gond, sikerült felvenned adott hely tulajdonságait.

Érdekes dolog, hogy én egy másik játékban olyan helyen kezdtem játszani, ahol szintén nem a segítőkészségről voltak híresek az emberek. És sokan segítettek. Persze ha erre azt mondom, hogy amilyen az adjonisten... akkor te természetesen mindig is arany gyermek voltál.

Szerintem a rendőrségen kiröhögik a srácot ha feljelent, de téged is ha őt feljelented a későbbiekben könnyű testi agyonverésért...

2010. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

300/C. §


(2) Aki


a) számítástechnikai rendszerben tárolt, feldolgozott, kezelt vagy továbbított adatot jogosulatlanul megváltoztat, töröl vagy hozzáférhetetlenné tesz,


b) adat bevitelével, továbbításával, megváltoztatásával, törlésével, illetőleg egyéb művelet végzésével a számítástechnikai rendszer működését jogosulatlanul akadályozza, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő.

2010. jan. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

És mi a jogosulatlan hozzáférés, ha a jelszó és felhasználói név ismeretében tette ezt meg? Ebben az esetben mindenki mossa kezeit - hozzáteszem jogosan.

A kérdező azt mondta, hogy a nevezett személy megadta a felhasználói nevét és jelszavát. Ilyen esetben pedig a jogosultság a felhasználói név és jelszó alapján állapítható meg. Az idézett törvény nem használható abban az esetben ha nem a rendszer ellen elkövetett támadás során nyert adatokkal követik el ezt.

2010. jan. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
58%
Már bocs, de szerintem elég gáz, hogy ennyire minden lében kanál vagy. Minek törődsz más dolgával? Miért fáj neked, hogy más mivel tölti a szabadidejét? Inkább a saját szemétdombodon kéne kapirgálnod, nem gondolod?
2010. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

08:46: mivel nem neki, hanem a haverjanak adta meg, igy megvalosul a jogosulatlan kezeles.

Es ez, ha feljelenti, nem elviseg, mivel ez egy konnyu, vertelen ugy, kimondottan szeretik a sunok ezzel javitani a statisztikaikat. :/

2010. jan. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!