Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Játékban egy kocka ember...

Játékban egy kocka ember karakterét töröltem kaphatok büntetést a brfk tól? :D

Figyelt kérdés
metin2.hu -n miközbe itt voltam a haveromnál megadta neki a felh nevét és a jelszavét én lelestem és amig haverom wc zett letöröltem a karaktert aki feljelentésel fenyeget!kaphatok büntetést a brfktól?:D(azért töröltem mert utálom a kockákat)
2010. jan. 6. 00:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora szar már a kérdező!

Most nem akarom azt mondani, hogy tipikus magyar mentalitás, mert azért sokakra nem igaz.


De én úgy vélem, hogy egy ilyen dologgal, az ember saját magát égeti le.


Más kérdés, hogy azért a kockák elég fanatikusak. Naponta több órát ezzel játszottak, és Te egyszerűen elcseszed az egész munkájukat.

Valószínűleg agyonverni nem fognak, de azért elég rendesen megszivathat. Kilyukaszthatja az autód kerekét, szart kenhet a lábtörlődbe, petárdát dobhat a postaládába.

Most úgyse tud játszani, valamivel el kell foglalnia magát:).


Nem lennék a helyedben.

2010. jan. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Igen, kaphatsz, és remélem, fogsz is. Bár nem tudom, ez a játék olyan típusú-e, hogy bizonyos plusz dolgokért fizetni kell, de ha igen, és a srác áldozott is pénzt a karakterére, akkor még nagyobb büntetést kaphatsz. Mellesleg -bár nem játszom karakterépítős játékokkal- én a helyében megkeresnélek, vagy megkerestetnélek. :) Isten veled!
2010. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
az agyonverést kétlem.majd pont egy kocka fog megverni ez viccnek is rossz köszönöm a válaszokat :D
2010. jan. 6. 14:14
 14/21 anonim ***** válasza:

08:46


"És mi a jogosulatlan hozzáférés, ha a jelszó és felhasználói név ismeretében tette ezt meg?"


Ez nem releváns. A 300/c (a)-t kimeríti az adatlap törlésével függetlenül attól, hogyan lépett be a rendszerbe. Az, ha feltöri a rendszert, egy másik bcs. Az, ha valamilyen célprogrammal csinálja ezt, az megint más bcs.

2010. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

A kocka biztos nem ver agyon.

Mint leírtam az előbb azért szivatni eléggé tud.

Nem tudom miért jó, hogy szereztél magadnak egy ellenséget.


Ez már tisztán elméleti fejtegetés, de egy kockának is lehet pénze vagy haverjai, akik kicsit elvernek téged.

2010. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

A rendőrség nemigen foglalkozik ilyenekkel, mondjuk lehet ezt épp megnézik.

Ha régóta játszott és még költött is rá, baromira örülhet..


Lehet kocka és nem ver meg, de attól még egy jó kis dos támadást intézhet ellened és egy ideig nem fog menni a neted, esetleg pár acc-odat feltöri, ha egyáltalán van ilyened. Max a myvipeden írja ki, hogy meleg vagy.


Egyébként hogyhogy ilyen könnyen lehet metin2 karaktert törölni? Más gameforge játékban van "gondolkodási idő link", nem egyből töröl hanem visszavonható. Itt néztem, h vmi törlőkódok vannak, de egyből törölné?

Gondolom a játék fórumában már feljelentést tett, nem tudom, ott vissza tudják-e neki adni a kariját.

2010. jan. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
egyből delete:)
2010. jan. 6. 15:10
 18/21 Hintalow ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek pici a pöcke. És nem is pelyhedzik még. Ezért szomorú. És szomorúságában másokat is szomorúvá akar tenni. De ez nevetséges. Az egész nevetséges.

Köszönjük, hogy velünk tartottak, folytatás holnap ugyanitt, ugyanekkor :)

2010. jan. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
te se menj el humoristának mert nagyon szar vagy :D
2010. jan. 6. 18:09
 20/21 anonim ***** válasza:

Tudjátok hol kezdődik a fanatizmus?Megmondom:

Barátom mondja a bátyjának:

-Ezzel a játékkal 5 évesek játszanak!-

-Aha!Tőlük lopjuk az anyagot!-


És még hogy nem törődnek vele...

2010. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!