Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok egyenruhás munka?

Mit ajánlotok egyenruhás munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan itt a pályaválasztás és engem nagyon érdekelnek az ilyen "egyenruhás" munkák vagy hogy hívják őket. Rendőr nem szeretnék lenni több okból, közeli családtagom az, nem ajánlja. Honvédség tetszik, de a fizetés nem valami magas. Amik érdekelnének: alkotmányvédelmi hivatal, nav, most más nem annyira jut eszembe. Nav-on belül pedig a kommandósok, . Lehet sok ilyen kérdés van, de egy értelmes választ sem találtam. Pszichológia, fizikai, egézségügyi vizsgálatoktól nem igazán tartok, persze azért a legtöbb helyen elég komoly. Ami érdekelne, nav-hoz hogy lehet bekerülni? Nem találtam sehol, alkotmányvédelmi hivatalnál körülbelül mennyi a fizetés és mennyire nehéz bejutni? Gondolom pontos összeget senki sem tud, meg nem is mondhatná el, illetve a navnál a fizetés mennyi? Még talán a tűzoltóság is érdekelne, de úgy hallottam ott se valami magas a fizetés. Nagyon szépen köszönöm, nem egy unatkozó 10 éves vagyok, tényleg érdekel.


2013. okt. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A tűzoltó messze a leghasznosabb, függetlenül a fizetéstől.
2013. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak úgy hallottam, hogy abból nem lehet eltartani egy csaláodot, másodállást nem szeretnék vállalni.
2013. okt. 17. 07:43
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha a család eltartása a cél, akkor inkább valami mérnökféle legyél... Itt legalul már csak gyengébb lesz.
2013. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!