Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha elvileg szabad országban...

Ha elvileg szabad országban élünk miért nem lehet saját véleményed egy konkrét dologrol? Miért büntethetnek meg érte?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 08:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
70%

"igen èn konkrètan a holokausztra gondoltam,hogy tulzàs meg sok a kamu ezt be is bizonyìtottàk palesztinok. ezèrt büntetès jàrhat ?"


Ez egy olyan dolog, hogy te sem bizonyítottad még, hogy van egy kis eszed is. Tehát akkor hiába állítod, hogy van, bizonyítani nem tudod.

2013. szept. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
17%
Lehet ez a véleményed, nem büntetnek meg érte. Nagy nyilvánosság előtt kell csak visszafognod. Minden más csak mártírkodó neonácik pletykája.
2013. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, érdekes - a kommunizmus áldozatainak számát (sőt, megtörténtét) miért nem akarod tagadni? Ugyanolyan feljegyzések, ugyanolyan tömegsírok, ugyanolyan kitoloncolások voltak. És ugyanúgy törvénybe ütköző a tömeg előtti tagadása. Ja, abba nem lehet zsidózni, értem.
2013. szept. 26. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
71%
A holokauszt-tagadás nem bűncselekmény. Hóhó! Mégis...De jó, hogy módosítgatják folyamat azt a szerencsétlen Btk-t! Ja három évig tartó szabadságvesztéssel büntetendő. Amúgy ez csak akkor bűncselekmény, ha nagy nyilvánosság előtt követik el. Magyarán, ha az a véleményed ami és nem állsz ki párszáz ember elé, akkor nincs gond. A témához hozzátartozik, hogy a holokauszt áldozatainak számáról enyhén szólva túloznak. A másik dolog, hogy a zsidóság kisajátította magának a holokausztot, de ez egy másik történet.
2013. szept. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%

Baracsi Attila:

Szabad országban élünk,ez igaz,elvileg,nos ez is igaz.

Saját véleményed az lehet bármiről,de "jobb esetben"magas ívben tesznek rá(nézd tűntetések)

A jóízű szabad cigányozás-zsidózás hiánya zavar.

Könnyen beszélsz,de ne is haragudj,de ha cigány,vagy zsidó,vagy más Magyarországi kisebbséhez tartozol,te szabadon szidhatod a magyart,úgy sem fog téged megbűntetni érte senki,ha fenyegeted-terrorizálod,ráfoghatod hogy csak önvédelem,mert úgyis csak titeket bánthatnak,ti bezzeg soha senkit,nagy az esély rá,hogy nektek fognak inkább hinni,nem a csúnya kirekesztő magyarnak,ti még bocsánatkéréssel sem tartoztok,de minekünk állandóan bűnbánatot kell gyakorolnunuk irányotokban!

Ha nálunk csak a legkisebb szóbeli kritika éri bármelyik kisebbséget,mindjárt hisztizik a nemzetközi,és a hazai sajtó,azt mindjárt felfújják,s sokesetben már azonnal a fasizmus,a nácizmus feléledéséről sztoriznak,anélkül,hogy bárki is utánajárna a valós előzményeknek,mindjárt előítéleteket mondanak Magyarországról,s a magyarokról,de ha a magyarokat éri bármilyen sérelem,legyen az bármilyen brutál-durva is,egyszerűen elintézik helyi etnikai konfliktusként,s ha Magyarországon történik,akkor is mindjárt a magyarság xenofób,kisebbséggyűlölő,rasszista-kirekesztő viselkedésének tudják be,s ezzel el van minden intézve,ja,és megint Magyarország a fekete bárány!

2013. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%

#14-es válaszoló vagyok. Most látom, hogy szépen lepontozták a válaszomat és már megbocsássatok, de nagyon kíváncsi vagyok miért is?

A törvényi szabályozással van a baj, vagy azzal, hogy azt mondtam túlzóak a számok? Nagyon érdekelne!

2013. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
22%
A kérdésedben benne van a válasz,azt írod;elvileg szabad országban élünk,ez igaz.Nem gyakorlatilag.
2013. szept. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
0%
vannak degeneráltak, pszihopaták, és akik meg merik mondani a véleményüket. legyél köztük
2013. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%

Üdvözlet a mi kis virtuális Hyde parkunkban, Speaker's Cornerhez (szónokok sarkához) hasonló helyen!

Itt mindent szabad elmondani- mi a kérdés?

2013. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
19%
Erősen kihegyeződött a vita a holocaust és a rasszizmus kérdése körül. Rendben van, fontos dolog, érdemes rajta vitatkozni. Én nem foglalkoztam vele, ezután sem fogok, viszont gyakran fűzök erőteljes megjegyzéseket a médiához kapcsolódva- bármely témáról. ELőfordult, hogy az internet felügyelet egy indexre tett újságcikk továbbítása miatt letiltotta az email címemet ! Sebaj, a szolgáltató még aznap adott egy másikat...Azt tapasztaltam, én írhatok bármit,nem bántanak, de ha egy bizonyos már betiltott írást küldök bárhová, azonnal büntetnek ! Az office-ben leírt szövegeket is szóról szóra ellenőrzik. Ez elég különös, hiszen mail fiókon kívül vagyok ilyenkor.... Mégis belelátnak ! Megtörtént,hogy az office-ban felugrott egy ablak :"Ezt nem írhatja le !" Nem hittem a szememnek !
2013. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!