Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szeretném megtudnom mert nem...

Szeretném megtudnom mert nem adtak pontos tájékoztatást erről hogy lesz-e család látogatás azaz környezet tanulmány vagy sem?

Figyelt kérdés

Én 22éves vagyok anyukámmal élek és aktív korúak ellátására nyujtottam be egy kérvényt minden pappírt elintéztem az önkormányzatnál. És azt szeretném megtudni hogy lesz-e család látogatás vagy nem mert nagykorú vagyok és nincsen gyerekem se férjem.

Mert az egyik ügy intéző azt mondta hogy 30 napon belül lesz a másik akinél potoltam a hiányzo dokumentumokat azt mondta nem lesz mert nincsen gyerekem és nagykorú vagyok.

Szóval akkor most melyik számítsak család látogatásra azaz környezet tanulmányra vagy ne számítsak?



2013. szept. 2. 11:45
 1/1 MDaniel98 ***** válasza:
Az utóbbi a helyes.
2022. aug. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!