Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ez kivitelezhető lenne?

Ez kivitelezhető lenne?

Figyelt kérdés

Előbb kiírtam a kotont a szegényeknek kérdést, de a válaszok alapján kiderült,hogy ez nem jó megoldás.


Újabban az jutott eszembe,hogy mi lenne a a jövedelemhez kötnék a gyerekek számát?

1 gyerek ingyen.

2 gyerek, minimum havi 50 ezer jövedelem szükséges.

3 gyerek 120 ezer

4 gyerek 160

5 gyerek 200

...és így tovább, amennyiben nincs meg a jövedelem fizetni kell a gyerek után x összeget.

Ha időközben elveszíti a szülő a munkáját akkor jöhetne a segély, állami támogatás és az is meglenne,hogy x idő után (max 2 év mondjuk) új munkahelyet kell találnia a szülőnek, de ha korábban keresett 200-at és ehhez 5 gyereket vállalt az új munkahelye pedig csak 80-at fizet, akkor a segélyt nem vonnák meg csak csökkentenék.

Ezen felül pedig a saját felelőssége,hogy 5 gyereket vállalt, tehát azt nem kell sajnálni,hogy csökkentjük a támogatást és mi lesz a szegény családdal.

Amennyiben szaporulat történik annak ellenére,hogy nincs meg a jövedelem, akkor a szülőre nagy összegű pénzbírságot kell kiszabni (akár milliós tételben), majd ha ezt nem tudja fizetni (és valószínűleg nem tudja) mehet a börtönbe és addig sem szaporodik.


Ez persze így ahogy leírtam nagyon nyers, és nem feltétlenül így kell kinéznie csak lehetne valami ehhez hasonló alap.

Továbbá a szegényeknek kotont és fogamzásgátlót osztogatni, hogy véletlenül se történjék baleset.

Nemi erőszak esetén pedig az állam kárpótlás gyanánt (amiért nem tudta megvédeni az áldozatot) azzal támogatná a családot,hogy nem kell fizetniük+segély, amennyiben meg akarják tartani a gyereket.A nemi erőszakot pedig szigorúbban büntetni,hogy a cigányoknak ne jusson eszébe letámadni az unokatestvért, meg a rokonságot, csak hogy legyen gyerek meg támogatás.

Így pedig érvényesülhet az a mondás is,hogy akinek nincs pénze ne vállaljon gyereket, ha pedig nagyon akar akkor egyet vállalhat ingyen is.


2013. aug. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Ekkora hülyeséget! Ennyi IQ-val elmehetnél a dzsobbikba jelentkezni.
2013. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Ekkora hülyeséget! Ennyi IQ-val elmehetnél a dzsobbikba jelentkezni."


Te meg az MSZP-be roma elletés felügyelőnek.

2013. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyugodtan meg lehet cáfolni, én meg lefogom írni,hogy igazad van amennyiben úgy megtudod cáfolni.Úgyhogy kedves első, mutasd, mennyivel vagy okosabb és írd le miért vagyok hülye.Ha leírod és rádöbbentesz valamire akkor adok egy plusz és leírom,hogy igazad van, nem az a lényeg,hogy egymás torkának essünk meg hogy lepontozzak mindenkit aki nem azt írja hogy igazam van.
2013. aug. 27. 18:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Folyamatosan módosítgatni kellene, az infláció és a fizetések kilengései miatt, egyébként mit tennél, ha akkor meg azt mondanák a mély szegénységben élők, hogy nem anyakönyveztetik a gyereket hanem otthon megszüli? Túl könnyű kikerülni.
2013. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Azért mondom,hogy ezen még sokat kéne csiszolni, de azért nem olyan orbitális hülyeség amit leírtam.

Ha pedig otthon megszüli akkor nem kap utána semmit, és tulajdonképpen bűncselekmény lenne ha nincs meg a jövedelme, de mégis több gyereket vállal.


Ami hiba eszembe jutott, most az egyik hogy ki ha a szülők börtönbe mennek akkor mi lesz a gyerekekkel (az állam rábaxna, bár akkor nem nagyon lennének állami gyerekek mert nem születnének pluszba)

A másik pedig hogyha becsúszik, mert az akaratlanul is előfordulhat, kiszakad a koton vagy bármi, és akkor azt nehéz bizonyítani,hogy hát a koton kiszakadt.


De mivel én nem vagyok politikus , sem hozzáértő így sok hiba lehet a felvetésemben, de ezt kéne a hozzáértőknek orvosolni és az alapot megvalósítani.

2013. aug. 27. 18:20
 6/6 A kérdező kommentje:

"Szerintem van kézenfekvőbb megoldás: Cigányok szülését be kell tiltani."


Tény,hogy egyszerűbb lenne de:


1978. évi IV. törvény a Büntető Törvénykönyvről, 155. §, Népirtás :


Aki valamely nemzeti, etnikai, faji vagy vallási csoport teljes vagy részleges kiirtása céljából

(....)

d) olyan intézkedést tesz, amelynek célja a csoporton belül a születések meggátolása

(....)

2013. aug. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!