Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha valakinek elege van ebből...

Ha valakinek elege van ebből az országból, akkor melyik országba mennyen?

Figyelt kérdés

Ha van írjatok tapasztalatokat.

A legfontosabb a jó életszínvonal!



2013. aug. 24. 14:42
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
86%
milyen nyelvet beszél az illető?
2013. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 intrepid ***** válasza:
52%
Menjél Észak Kóreába! Nem kell sok idő, hogy úgy emlékezzél magyarországra, mint a menyországra.
2013. aug. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Abba az országba mennyen (menjen), ahol megtanítják helyesen írni.
2013. aug. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
a nyugati határ felé. A déli naplopókat leszámítva mindenhol jó a helyzet
2013. aug. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Sztem adjal meg egy par bazisinformaciot: nyelv eletkor, kepzettseg...?


Sztem eleg egy "jo" eletszinvonal, nem kell rogton kuvaitba kivandorolni, csak mert (tegyuk fol) mert ott a legmakasabb a ppp. Gdp/capita, asszem en rosszul ereznem ott magam.


Pl. Nemetorszag es. GB. nagy es sokszinu orszagok, szamunkra hasznalhato nyelvvekkel. EUn kivul eggyel nehezkesebb.

Sajnos, nem olyan konnyu hazat valtani, ezt 20 ev kulfold utan tudom.

2013. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Svájc
2013. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Olyan országba, ahol kóbászkából van a kerítés, természetesen!!!

Ja hogy ilyen nincs? Shit happenz...

2013. aug. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Budapesten élek 18 éves fiú vagyok. Idén fogok érettségizni és villanyszerelő vagy víz-gáz-központi fűtés szerelőnek fogok tanulni. Jól beszélek angolul és tudok még norvégul és németül is. (az utolsó kettőt nem olyan magas szinten)

Azért van legem ebből az országból, mert egyre rosszabb a helyzet. (Fizetések alacsonyak, Múltkor eltörtem a karomat és 5 órát kellett várni a röntgenre, már 2-szer kiraboltak, az állam egyre jobban eladósodik, szinte semmit nem fejlődünk és még sorolhatnám)

Mindenki azt mondja fiatal vagyok és beszélek nyelveket szóval menjek innen mert csak rosszabb lesz.

2013. aug. 24. 15:30
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Szívem, Budapesten még egész jó a közbiztonság.

Ilyen nyugaton is megeshet veled.

Kivéve, hogyha valami "szűz" településre költözöl, akkor kevesebb az esélye.


Ezzel a végzettségeddel, szerintem német nyelvterületre menj, ha ki akarsz vándorolni.

Mondjuk Ausztria, nincs is messze, nincs is akkora kulturális eltérés és jól fizetnek.

2013. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Ha valakinek elege van az országból, engem nem érdekel, hová tűnik. Ha a vezetőiből van elege, akkor meg ne futamodjon meg a problémák elől, mert máshol is lesznek, csak mások. Hanem oldja meg. Ha egyedül nem megy, keressen társakat. De ne az után érdeklődjön, merre "mennyen".
2013. aug. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!