Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden...

Miért van az hogy minden Budapestről szól és a vidékiek levannak sz*rva?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 08:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert mondjuk Budapesten élnek azok, akik eldöntik, hogy mi legyen lesz*rva és mi nem.


Amúgy mi az, hogy vidék? Egy faluból nézve mondjuk Debrecen, Szeged, Pécs vagy Győr egyáltalán nem vidék.

2013. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

mert ők vidékieknek hívnak minket ezért azt írtam ...

persze én se értek egyet a ,,vidék" szóval mert akkor minden nagyváros vidék kivéve pestet?

2013. aug. 9. 08:37
 3/27 anonim ***** válasza:
16%

Mert a GDP-t BP dobja meg plusz itt van a legtöbb külföldi.

Kit érdekel az elcigányosodott Debrecen?

2013. aug. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
azt ne mondd hogy pesten nincs cigány :D
2013. aug. 9. 08:53
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is felháborodtam, hogy minden, ami nem Budapest, az vidék, pedig így van. Hiszen mi vagyunk 4x annyian, nem a bp-iek. :D
2013. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, csak adathelyesbítés: Budapest lakossága 1 740 041 fő, Magyarországé 9 908 798 fő.

Budapesti a lakosság 1/6-a, így vidéken nem 4-szer, hanem 5-ször annyian élnek.

[link]

[link]

2013. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Bocs, én még régebben hallottam, hogy ugye ~10 millióan vagyunk, és Bp. ebből ~2 milka.

Én kérek elnézést, hogy nem voltam EXTRÉM pontos. :D Nem is ez a lényeg a kérdést tekintve, de köszi az infot.

2013. aug. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert a pestiek bizonyos része együgyû, nagyképû, beképzelt, azt hiszik õk sz.rták a spanyolviaszt, és, hogy a fõváros határáig tart az ország!


Pedig vidéken sem rosszabb élni, sõt, ezt azt leszámítva! (De pesten is vannak már akik rontják a vidéki idillt. :))

2013. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell lenézni a vidékieket! Ők is emberek valahol. Nem tehetnek róla szerencsétlenek, hogy odaszülettek.
2013. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Pont a te dumád volt kicsit lekezelő. "Ők is emberek valahol." És nem szerencsétlenek, vidék sokkal szebb, nem taposol a koszban, szarban egész nap. Az már más dolog, mikor azért taposol benne, mert be kell járni dolgozni, hiszen vidéken nincs annyi munkalehetőség. :D
2013. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!