Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki hisz Fankadeliben, az...

Aki hisz Fankadeliben, az miért teszi?

Figyelt kérdés
Mert számomra kicsit nonszensz hogy egyesek komolyan vesznek egy olyan embert aki telepi rapper srácból szélsőjobbos aktivista lesz majd szektásító tevékenységet folytat aminek természetesen ő a szellemi vezetője. De még ki tudja minek hazudta magát az elmúlt években. Emellett olyan ember védelmére kell aki köztudottan álnéven a saját produktumait dicsérgeti is szidja azokat akik negatív kritikákat adnak rá. Vitáit pedig fölényeskedve se füle se farka minden vesszőbe bele kötő kukacoskodással "rendezi". Aztán burkoltan (vagy éppen kevésbé) kijelenti hogy te mekkora egy senki vagy hogy szembe mertél menni Fankadeli Führerrel.
2013. aug. 2. 16:35
 1/4 anonim válasza:
Én nem hiszek benne, nem is tudtam hogy valaki istenként tekint rá. A számai nagyon jók, azt meghallgatom.
2013. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szélsőjobbossága előtt szerintem nagyszerű volt. Kitárulkozott a lemezein és amikor hallgattam úgy éreztem, hogy valaki nagyon őszinte hozzám és ez jó érzéssel töltött el. A Suhancosban amit összehoztak Szabó Balázzsal az valami csoda volt.


A nagymagyarkodás után viszont megkezdődött a semmitmondó, igénytelen és végtelenül egós korszaka. A spirituális mester meg a közhelyeivel még rosszabb. Szomorú, hogy így el.urvult, mert nagyon egyedi színfolt volt a zenében.

2013. aug. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert azt és úgy fejezheti ki, amit ő gondol, csak nem tudja pontosan megfogalmazni.
2015. dec. 24. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Jobban le sem tudtad volt írni a jellemét, semmit nem változott 9 év alatt. A szektája viszont nagyra nőtt, most már eljutott oda, hogy a híveiből él.

2022. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!