Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Aki még mindíg szereti Hitlert...

Aki még mindíg szereti Hitlert, vagy Sztálint az vajon miért teszi?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Mert elolvasta a Mein Kampf-ot, és tisztában van a munkásságával, elismeri. Vagy a festményeit is szereti, és mint művészt ismeri el. És nem fogad el mindent amit a média belead a szájába.

Persze van olyan ember is, aki nem tud semmit róla, ennek ellenére szereti őt, mert divatnáci.

Én az első kategóriában vagyok.


sztálint meg nem tudom megérteni. őt zsidókon kívül értelmes ember nem kedveli

2013. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom azért, mert nem szerette a történelmet és most csak azért is megmutatja, hogy ő mennyire műveletlen.
2013. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Én nem szeretem egyiket sem , nem tartom őket pozitív személynek.


Sok bűnük volt , de rövid idő alatt erős birodalmakat hoztak létre.

Hitler szocializmusában a rendszer szívén viselte a kétkezi munkások sorsát.

Sokan irigykedtek akkoriban a német munkásokra.

2013. máj. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

" tisztában van a munkásságával, elismeri."


Az neked munkásság hogy kirobbantott egy világháborút? Az neked munkásság hogy embereket gyilkoltak halomra?Az neked munkásság hogy 200 ezer magyart küldött az orosz pokolba hogy felrobbantották a Duna hidakat?Trógerek között a legnagyobb trógernak van a legnagyobb tekintélye!Ezért vonzódnak a hasonszőrűek hozzá!Hitler az emberiség szégyene, legnagyobb szemete!

2013. máj. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
ez a divat sajna.
2013. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%
első te azt hiszed hogy ha Hitler hatalomra jutott volna akkor olyan jó világ lenne.Elárulom hogy nemcsak zsidókat, hanem franciákat lengyeleket és magyarokat végeztetett ki.
2013. máj. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

23:51

"...sztálint meg nem tudom megérteni. őt zsidókon kívül értelmes ember nem kedveli..."


Sztálin durván antiszemita volt, csak szólok.


De ha már itt tartunk, Sztálin győztesként fejezett be egy világháborút és katonai világhatalommá tette a Szovjetuniót. Ezzel szemben mit is ért el Hitler barátod? A fővárosának romjai alatt egy bunkerben nyomorult öngyilkosként végezte... :)

2013. máj. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
az ilyoen emberekben nem kell okot keresni, inkábbb azt kell keresni, hogyan lehetne őket kivonni a politikai érvényesülésből.
2013. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

A mostaniak mivel különbek?


Tesze-toszák a mai vezetők, látszik is a gazdaságon. Barack, Viktor, az a csúnya német kancellár, Sárközi, Bush anno... Úgy ugrálnak ahogyan egy pici állam fütyül.


És kik a jó vezetők? Azok akikre manapság rámondják, hogy "diktátor ujujujj" - mint Putyin!

2013. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
53%
Azért, mert Hitler tudott rendet csinálni!
2013. máj. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!