Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha Magyarországhoz csatoltak...

Ha Magyarországhoz csatoltak volna például román területeket akkor a magyar balliberálisok támogatnák a román autonómiát?

Figyelt kérdés

Vagy e téren ők is a magyarokhoz húznának inkább?Mert én kinézem belőlük az alapján amit itt művelnek de nem tudom.(mármint hogy a román autonómiát támogatnák)


Úgy egyébként vannak román balliberálisok akik támogatják/támogatnák a székely autonómiát?


2013. júl. 31. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, nem vagyok balliberális, de ha Magyarországhoz csatoltak volna szín román területeket, akkor én is az elszakadásukat (etnikai alapú határok) támogatnám. Senki nem érdemli meg, hogy akarata ellenére más országban kelljen élnie. A magyarok sem és a többi nép sem.
2013. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy ezt csak Magyarországon gondolják így az emberek.

Szerintem nem ezt gondolnád mivel a románoknak is bemesélték,hogy az ős román terület csak mi elvettük tőlük és ők most visszakapták, így most teljesen meg vannak elégedve.

Ha Bukarest ma ide tartozna akkor úgy tudnád,hogy oda érkeztek a Honfoglaló magyarok, csak a románok kitúrták őket és mi csak kost kaptuk vissza.

Vagy szerinted van más magyarázata annak,hogy a románok nem igen gondolják úgy ezt a székely kérdést mint ahogy te gondolnád a románokkal?

2013. júl. 31. 22:34
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen leegyszerűsítetted a kérdést és így csak hordószónoklatnak tűnik. Ez ennél sokkal sokrétűbb.
2013. júl. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kicsit kifejtenéd?
2013. júl. 31. 23:30
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit kifejteni ezen a kérdező.

Minden nép megérdemli, hogy a saját országában éljen. A turbórománok például ezt azért nem bírják felfogni, mert pont olyan primitív, bunkó gyökerek, mint azok a turbómagyarok, akik ide akarnak csatolni hozzánk más népeket.

2013. júl. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ohne "a".
2013. júl. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
biztos lehetsz benne!
2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tehát ha Szabolcs-megyét 100%-ban romák fogják lakni, akkor ti azt mondanátok,hogy legyen egy külön országuk és mi adjuk hozzá a földet?

Csak mert a románok nagy része, és nem csak a turbórománok így látnák ezt, ők azt a magukénak érzik, úgy születtek és úgy tanulták,hogy Románia így néz ki, és nem akarják,hogy más legyen.

Ugyan így, szerintem semmilyen magyar (ismétlem magyar!) nem akarja hogy az országunk kisebb legyen.(és ez nem turbó vagy nem turbó kérdése)

2013. júl. 31. 23:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem ez egy eléggé meddő vita, mert te benne vagy a saját kis világnézetedben, ahol meg vagy róla győződve, hogy mindenki libsi, hazaáruló féreg, aki nem akarja habzó szájjal és nagyban hőbörögve veletek együtt szidni a szomszédos népeket és nem akar nagy dobpergések közepette, fegyverekkel a kézben Erdélybe masírozni, hogy visszavegyük az ősi földet, aztán pedig nem akar agyonlövöldözni minden románt, akik ellenállnának ennek a kísérletnek.


Egyszerűen ti még mindig nem bírjátok felfogni azt a nagyon egyszerű tényt, hogy ez a 21. században, Európa közepén egyáltalán nem így működik. Mellesleg megjegyzem, hogy ez már 100 évvel ezelőtt sem így működött, elég csak megnézni mennyire szétrúgták a németek valagát, amikor azok elkezdtek az életterükért más népeket szépen sorban leigázni és kiirtani őket onnan. Tudod a világ nagyon durci lett rájuk, mert ez a leigázósdi csúnya dolog és ezért jól megtámadták őket (elnézést a szóhasználatért, de ezt egy ilyen gyermeki elmének nem tudom másképp elmagyarázni). Szóval ha nektek mániákus, "MINDENTVISSZA!" irredentáknak az lenne a tulajdonképpeni célotok, hogy szépen meggyűlöljön minket az egész világ, embargót vezessenek be ellenünk, esetleg meg is támadjon a NATO háborús agresszióért, akkor nagyon ügyes külpolitikát folytatnátok, ha hatalmon lennétek.


A másik dolog meg, ami engem rohadtul irritál, az az agyatlan, önpusztító hőbörgésetek.

Tudod miről beszélek?

"Gyűlöljük a románokat, mer elvették a földünket, gyűlöljük a szlovákokat is mer azok is elvették a földünket, meg a szerbek is, meg a cigányokat is gyűlöljük igazából meg a zsidókat is és mindenkit ki kell irtani, még talán magunkat is gyűlöljük, lehet minket is ki kéne irtani GGGRRRRRRRRRRHAAAARRRRRRR!!!"


Egyszerűen ezen kívül nem tudtok más felmutatni már több évtizede! Érted? Nagyban megy a magyar nacionalista oldal hőbörgése úgy, hogy minden normális, magyar ember agresszív tulkoknak néz titeket és pont ezért nem bír komolyan venni, ti akkor is hőbörögtök és még ezer évig hőbörögnétek, mert még akkor sem fognátok fel, hogy ezért röhögnek rajtatok és lehet, hogy pont a ti agresszivitásotok az akadálya annak, hogy a többi magyar nem akar nacionalista lenni. Erre nem gondoltatok még? Mondjuk, hogy visszavegyetek kicsit az elmebajból, higgadtabb szóhasználatot üssetek meg és akkor szimpibbek lennétek?


De már tényleg, Trianon óta ez megy és nem történik semmi építő jellegű. Esetleg meg lehet nézni a zsidókat. Tessék, ott vannak ők példának, egy nagyon ügyes nép, akik okosan intézik a dolgaikat. Beköltöznek, összetartanak, megszerzik a kulcspozíciókat, aztán meg hawaii dizsi van náluk.

Érted? Nem vonulgatnak és tüntetnek ordibálva, hogy "fúúúj, mocskos magyarok, mind a szolgáink lesztek és mindannyian a cipőnket fogjátok nyalogatni", hanem egyszerűen kussban (és ez a lényeg) elérik, hogy ez így legyen. Mert egész egyszerűen van annyi agyuk, hogy az ellenségeinknek ne ordítsák már bele a képébe, hogy rosszat akarnak nekik, mert azzal csak saját maguk alatt vágják a fát, ha gyűlölik őket. Ők ezt megértik. Ti miért nem bírjátok felfogni, hogy így kell csinálni, ha tényleg el akartok érni valamit?


Jó, persze tudom, a magyar egy akkora kakas nép, hogy ezt nem lehet velük megtenni, nem zsidók ők, hogy a dolgoknak értelmesen álljanak hozzá. Helyette marad a jó öreg cirkusz (tudod a primitív embereknek ez kell, lobogó zászlók, román-magyar meccsen vonyítozás, tüntetgetés, vonulgatás, hőbörgés, címeres zoknik, árpádsávos kabátok és turulos alsógatyák), aminek max. egy háború lehet a vége, amit történetesen jól megszívnánk, ha kitörne. De ti tudjátok, engem már fáraszt a primitívségetek és nem akarok ezzel többet foglalkozni...

2013. aug. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!