Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol legyen a cigányok országa?

Hol legyen a cigányok országa?

Figyelt kérdés

Képzeld magad az egyik nemzetközi gittegylet (EU, ENSZ stb )

tanácsának tagjaként ki kell jelölnöd a cigányok országát.

És érvelned kell mellette hogy miért ott.


( Megkérem a válaszolókat hogy tartózkodjanak a rasszista válaszoktól hogy ne töröljék a kérdést )


2009. okt. 24. 11:12
1 2 3
 1/27 Dymo ***** válasza:
Valami jó kis sziget kéne,messze mindentől xD
2009. okt. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Novaja Zemlja. Ez egy sziget Oroszország északi részén:)
2009. okt. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Az lenne a leglogikusabb ha visszamennének Indiába
2009. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A Marson.
2009. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
én is egy különálló szigetre gondoltam, hogy tényleg magukra legyenek utalva és ne tudjanak átszökni a határokon lopni más nemzetektől, stb.
2009. okt. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Lehet megpróbálnám kirakni őket valamilyen száraz, szegény afrikai országba és az éhezőket pedig idehoznám helyettük.

Komolyan inkább őket segélyezném, mint a cigányokat. Ők legalább megpróbálnak dolgozni, ha van mit úgy, hogy közben nem lopnak.

2009. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

visszakérdeznék:


mit szólnátok ahhoz, ha titeket kilakoltatnának abból az országból, ahol születtetek? mert ugye senki nem tehet arról, hogy hol született.


ha nem akar beilleszkedni a társadalomba és árt a többi tisztességes embernek, akkor természetesen annak következményeinek kell lennie. de ez mindenkire vonatkozik és nem csak cigányokra.

2009. okt. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, én azt az 5-10 százalékot is szívesen odaadom a magyarok közül, akik cigánymódra viselkednek, és nagyon szívesen marasztalom a cigányok közül azt az 5-10 százalékot, akik normálisan viselkednek...
2009. okt. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

12:19


de itt nem a viselkedésről volt szó, hanem csupán arról a tényről, hogy vki cigány.

2009. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hát vannak lakatlan szigetek még a mai nap is ...


De a másik megoldás: vissza szépen indiába, sztem az államnak is megérne annyi pénzt, hogy csak oda mindegyik kapna egy ingyen repjegyet .. ezt amúgy már többen felvetették ...

2009. okt. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!