Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha egy meleg, rózsaszín...

Ha egy meleg, rózsaszín papruhában parádézik, hogy milyen jó melegnek lenni, közben Bibliát gyaláz, miért várja el, hogy toleránsak legyenek vele az emberek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 07:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha megértenéd, olyan lennél, mint ő. Egyébként passzolom a kérdést.
2013. júl. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ja, múltkor is megdobálták a rohdt bzik a szegény gárdistákat, akik csak a munkába igyekvő idős romákat segítették át a zebrán. Nincs ezeknek lelkük.
2013. júl. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
pontosan ez az amit egyszerű ember nem tűr meg.... ezt nem tudják felfogni, hogy ha heteró lenne az illető, akkor is megvetné ezt a fajta viselkedést a társadalom .... ez nem homofóbia ...
2013. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mert istennek képzeli magát, akit mindenkinek kötelező imádni.
2013. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én toleráns vagyok a melegekkel ,de az ilyen dolgokat amiket írtál ,meg azt a bőrszerkós láncon vezetős dolgokat, én is provokációnak tartom.


Meglehetne szervezni ezt a melegfelvonulást ilyen dolgok nélkül is, hogy kulturált legyen.

2013. júl. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

"a bőrszerkós láncon vezetős dolgokat, én is provokációnak tartom. "


Igen, csak kár h nincs ilyen. A 8000 ember közt volt 2-3 travi aki túlsminkelte magát, kb az összes fotós őket kereste, mert különben csak hétköznapi kinézetű emberek voltak. Dehát szabad országban élünk, mindenki azt fantáziál, amit akar: hogy bőrszerkós férfiak, pávatollal a sggükben egymást ánuszolják a hősök terén. Lehet ezért utálni a felvonulást, csak nincs ilyen.

2013. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak egyetlen képgalériát megnéztél volna a Pride-ról, mielőtt ezt a kérdést kiírod, bölcs maradtál volna. Így csak lejárattad magad, de ez legyen a te bajod.
2013. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 ConnectCare ***** válasza:
74%

Szerintem ez sem annyira egyszerű kérdés, mint amilyennek elsőre tűnik.


A homoszexualitással szembeni ellenérvek jelentős része a keresztény vallásból származik. Ha valaki nem vallásos de meleg, azt fogja érezni, hogy egy világméretű szervezet a kitalált tanításaival az oka annak, hogy őt az emberek hátrányosabban ítélnek meg, mint másokat.


Ezért szerintem teljesen logikus, hogy a tüntetése az egyház ellen fog kiéleződni. Ennek egyik lehetséges és szerintem pszichológiailag is alátámasztható módja, hogy úgy vesz valaki revansot az egyházon, talán nem is tüntető, mint inkább "most az egyszer én mutatom meg nektek" jellegel, hogy amennyire csak lehet lejáratja az egyház dolgait.


Ha nem vallásosként, hanem ateista külső szemlélőként nézi valaki szerintem ezt a dolgot, akkor ez kb. ugyanolyan tiltakozás, mint amikor valaki mondjuk a korrupció ellen nagy telefonosdoboznak öltözik.

2013. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontositanád? Mi az, hogy Bibliát gyaláz? Mit is tett? Nem tudom, én még nem láttam rozsaszin pap ruhát. Milyen is volt az a ruha? Mitöl volt pap? Nem lehet, hogy te csak kitaláltál valamit?
2013. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
"több orgazmust kevesebb nácit" volt olvasható egy táblán kettő között tényleg sok összefüggés van nem? butaság határtalan és ez nem nem kérdés ...
2013. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!