Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyha volt hidegháború,...

Hogyha volt hidegháború, akkor lesz melegháború is?

Figyelt kérdés
És a homárok rózsaszín pólókba fognak "verekedni"? XD

2013. jún. 4. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van benne logika :D
2013. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon naGYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYGGYYGGYGYGYGYGYGYGYGYGYGYGYGYGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013. jún. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Már volt melegháború, csak azt hidegnek nevezték, hogy megtévesszék az ellenfelet.
2013. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mikor kitör egy háború azt kezdetben melegháborúnak nevezzük, azonban idővel leadja hőenergiáját (kihűl), megszilárdul és összeroskad és hidegháború keletkezik belőle.

Tehát mivel történelmünkben volt már hidegháború, egyszerű logikai módszerrel kikövetkeztethető, hogy ugyanazon mennyiségű melegháború is volt.


UI.: A melegek nem verekednek, ők túl finomak hozzá.

2013. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és nagyon durva lesz. Terepszínű tangában és boával a nyakukon kivonulnak a buzogányok a harcmezőre és plüssállatokkal dobálják egymást. Az egész civilizáció el fog pusztulni.
2013. jún. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4. válaszolóval egyet értek túl finomak hozzá

De rég ettem már

2013. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én azt hittem hogy olyan is volt:D

Most tanulunk a hidegháborúról töriből!:DD

2022. okt. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!